Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boski Barry

Najpiękniejszy głos na polskiej scenie muzycznej należy nadal, bez wątpienia do

Polecane posty

Gość gość
barłoś ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnieś sie do tych zdjęć fanów metalu po 30 na koncertach Vadera i Morbid Angel i wyjasnij przy okazji, dlaczego ambitną i trudną w odbiorze muzyke uwazasz za dziecinną, a te swoje dyskotekowe technopierdy służące do pląsów w towarzystwie prymitywów nie. Vader: http://www.rockmetal.pl/galeria.html?image=80910_Vader Morbid angel: http://www.rockmetal.pl/galeria.html?image=183395_Morbid_Angel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam ze do Eweliny lisowskiej :) Włączamy niskie ceny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, on ma przyznać sie że nic nie wie na temat środowiska metalowego, nic nie wie na temat tej muzyki i nie rozumie jej, a pieprzy przemądrzałym tonem od rzeczy, tak jakby był wszechznawcą wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a mun czy ty masz jakieś inne życie poza kafeterią? sratanistka ty tak samo co tu wejdę a wchodzę od wielkiego święta to te zjeby genetyczne na pierwszej stronie ze swoimi idiotycznymi temacikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, nikt nie musi odpowiadać na te Twoje durne pytania. Afiszujesz się tym metalem, po jakiego sku***syna? Do mnie się srałaś, że chwale się swoim patologicznym zachowaniem, że jaram itp., ale w przeciwieństwie do Ciebie nie piszę o tym sto razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli typowa odpowiedź nołlajfa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królowa Polski jest tylko jedna! to DODA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boski Barry, powiedz mi tak całkiem na serio. ty naprawde uważasz, mimo dowodów, że każdy przestaje słuchać metalu w pewnym wieku(choć nie mam pojęcia czemu tak miałoby być), czy tylko próbujesz mnie zdenerwować bo cie bawi moje zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Boże, nikt nie musi odpowiadać na te Twoje durne pytania." sam sie wdał ze mną w dyskusje, mimo braku wiedzy, a gdy dostał oczywisty dowód na to, ze sie myli to mnie zaczął ignorować. Nie odpuszcze, mam swoje obsesje i nic na to nie poradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta Górniak i długo nikt. Niestety nie przekłada się to na repertuar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ambitna to założenie nie poparte niczym trudna w odbiorze? faktycznie, hałas szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko DODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boski Barry dziś wróżbita maciej znów w akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doda jest do ru/cha/nia anie do spewania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"trudna w odbiorze? faktycznie, hałas szkodzi" Trudna w odbiorze bo nieosłuchane z nią osoby uwazaja własnie że to hałas, bo wszystkie intrumenty zlewają im sie w jeden chaotyczny dźwięk i potem nie wiedzą o co w tej muzyce chodzi, i tak jak Barry wygadują idiotyzmy, ze ta muzyka jest niesłuchalna, ze ludzie jej słuchają na siłe, i że przestają jak są dorośli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×