Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boski Barry

Najpiękniejszy głos na polskiej scenie muzycznej należy nadal, bez wątpienia do

Polecane posty

Gość gość
Najpiękniejszy polski głos kobiecy to Aleksandra Kurzak a męski Piotr Beczała .I to jest fakt uznany w świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan drop
No ale jeśli zlewają się w jeden dźwięk, to po co tyle wysiłku, by ten efekt uzyskać? Nie łatwiej i taniej, jest przejść się do jakiegoś zakładu przemysłowego, albo postać przy bardzo *****iwej drodze w godzinach szczytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan drop
a ty weź wiolę da gamba i machnij którąś sonatę Bacha 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No ale jeśli zlewają się w jeden dźwięk, " zlewają sie tylko w uszach osób nieosłuchanych. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? "to po co tyle wysiłku, by ten efekt uzyskać" bo to piękna muzyka, mająca mnóstwo fanów na całym swiecie. " Nie łatwiej i taniej, jest przejść się do jakiegoś zakładu przemysłowego, albo postać przy bardzo *****iwej drodze w godzinach szczytu?" I co to niby bedzie miało wspólnego z muzyka metalową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co? TEN SAM EFEKT poszczególne hałasy zlewają się w jeden fan hałasu może rozróżnić marki i silniki na podstawie samego ich brzmienia bez jaj powiem ci szczerze, bez żartów ja to wiem, że chłopcy rżną i potrafią rżnąć wirtuozersko wiem, słuchałem ale to nie zmieni faktu, że wysublimowany hałas, pozostaje hałasem, który jest czymś siłą rzeczy prymitywnym problem z tobą polega na tym, że ty ten wysublimowany hałas uważasz za szczyty muzyki i kultury, co jest po prostu nieprawdą nie jest to tak skomplikowane jak szczyty muzyki poważnej, nie jest to tak trudne i nie jest to tak wartościowe po prostu NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jopek? Ha ha ha ha... Z wykształceniem wokalnym to każda tak zaśpiewa. Barwa wyjąca, przeciętna, bez mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adriano celentano on ma głos:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×