Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chcę już facetów, którym chodzi o seks

Polecane posty

Gość gość

Chce związku, ale nie moge znaleźć... Myślałam, że znalazłam, facet szybko się zdeklarował, poznał moich rodziców, starał się bardzo po czym się okazało, że.... jest seksoholikiem i ma na koncie ponad 100kobiet :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim facetom zalezy na seksie, nawet ksiezom! zostan les albo sie przyzwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz sobie pedzia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrozumcie mnie źle, ja uwielbiam seks, niestety mężczyźni których spotykam uwielbiają go nie tylko ze mną :O Niestety każdy okazuje sie zwykłym *****czem chyba przyciągam takich przez za duże cycki albo jakiś defekt mózgu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkim, niektórzy szukają przyjaźni i czułości ale wśród Polakow to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie poddawaj sie tak łatwo, nie kazdy facet jest chujem złamanym. Chociaz na pewno wieksza wiekszosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedziałabym, żebym poddawała się łatwo, ale chyba wybieram podświadomie wg jakiegoś klucza albo tylko tacy sie mną interesują, na co zwrócić uwagę, żeby nie dać się tak omamić? Z tym ostatnim już zamówiliśmy meble do wspólnego mieszkania a okazało się, że od pierwszego dnia bycia razem podrywał inne a kolegom się chwalił, że ma laskę ideał, bo z wielkimi cyckami :O Dowiedziałam się po fakcie, bo znałam zupełnie innego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki Ty masz rozmiar cycków:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 75G i jakos nie przyciagam zboczenców:PWidocznie tylko cycki masz do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też 75G. Nie sądzę, żeby tylko cycki, bo inne tylko bzykał, ze mną jednak chciał budować związek i wspólne życie, oczywiście ze zdradą w tle ale jednak. Zamiast obrażać wolałabym, żeby ktoś mi pomógł zrozumieć i wykluczać takich typów zanim zmarnuje za dużo czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego,myslisz ze tylko Tobie beda wierni?To ze masz wielkie cycki nie znaczy ze jestes wyjatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytacie ze zrozumieniem, nie napisałam że dziecki cyckom mają być wierni tylko po prostu mają być a może cycki i ogólnie zbyt seksowny wygląd przyciągają akurat taki typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przestan ubierac sie jak dzi/wka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ogólnie zbyt seksowny wyglad"-Chodzi o ciuchy?Czy masz tak wysokie mniemanie o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ubieram się jak d****** raczej taki typ urody. Rude włosy, duże cycki, duże usta, kobieca sylwetka to chyba seksualny typ? Nie chwale sie, pytam czy w tym może być problem czy to coś w mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ale masz wysokie mniemanie,to przestań sie malowac i ubierac ładnie,albo roztyj sie głupia babo watpie zżebys była taka piekna inaczej by Cie nie zdradzali wiec cos musi byc z Toba nie tak,i watpie zeby to był powód,moze jestes za gruba dlatego Cie zdradzaja?Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy szukaja seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopnij go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie jestes taka seksowna skoro nie sa Ci wierni,moze schudnij albo zrób cos ze swoim wygladem,pza tym pasztety tez maja czasem duże usta to nie znaczy ze ktos jest ładny.Albo faktycznie jesteś za gruba,dlatego szukaja wrazen poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wcale nie masz kobiecej sylwetki,tylko jestes poprostu gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisałam nigdy, że mam wysokie mniemanie o sobie albo że jestem piękna. Nie musicie po mnie jechać, nie piszę tu żeby poinformować obcych ludzi, którzy i tak mnie nigdy nie zobaczą że jestem taka mega atrakcyjna :O Co do bycia za grubą to kiedyś byłam szczuplutka, też byłam zdradzana, w ostatnich latach przytyłam trochę, ale facet którego poznałam lubił akurat takie kobiety, nie lubił chudych no więc nie sądze, żebym zaczęla spotykać wiernych facetów jak zrzucę te kilka kg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta oni wszyscy tak mówia ze lubia grube,no to Cie kłamal z tym ze lubi takie grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, może ktoś sie wypowiedzieć poważnie a nie tylko trolle ? Zadałam poważne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To schudnij,albo zrób sobie operacje plastyczna,pisze powazni facei tylko na wyglad lea i porzadni tez a nawet sa jeszcze bardziej wymagajacy,bo faceci z wysokim libidem zazwyzaj nie maja wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wystarczająco ładna i wystarczająco szczupła, żeby się podobać, więc darujcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jest właśnie tak jak piszesz, że sama jakoś wpadasz w ramiona niewłaściwych facetów? Ja mam dwa takie przypadki w swojej rodzinie, moją matkę i kuzynkę. Co facet to jeszcze gorszy od poprzedniego. W sumie to nawet nie wiem jaka jest na to rada, może trzeba zmienić nastawienie do siebie i świata? A może jesteś atrakcyjna tak jak piszesz i faceci nie traktują Cię przez to poważnie? Już nie raz słyszałam że faceci boją się angażować w związki z pięknymi kobietami bo ich ten związek przytłacza i nie czują się pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie zeby autorka była jakas ładna,jakby sie jej bali to by sie z nia nie wiazali,widac ze to brak szaccunku ze strony facetów a nie lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jeżeli piszesz ze to brak szacunku to dlaczego? Nie wydaje mi się żeby autorka wyglądała jak lafirynda żeby ją tak traktowano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze wyglada?Moze ma sposób bycia ku/re/wki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moze i tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×