Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie moge schudnac

Polecane posty

Gość gość

Kiedys bylam bardzo szczupla dziewczyna (164 cm, 49 kg - 22 lata). Prowadzilam aktywny tryb zycia, ale bez przesady, raz w tygodniu basen i tyle, zero diet. Rok pozniej z braku czasu i dlatego, ze zaczelam pracowac siedzac- zaczelam opychac sie fasfoodami i przytylam 10kg. Udalo mi sie to zrzucic, ale potem znow nabralam i tak kilka razy. Az do teraz- teraz po prostu nie jestem w stanie zrzucic wiecej niz 2 kg, mam diete - 5 zdrowych posilkow, plus godzina dziennie cwiczen i nic! Jestem zalamana, pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja moge jesc co chce i nie grozi mi tycie bo szybko spalam hahah. I nie cwicze a wy spaślaki do roboty sie wezcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Foreverslim trzy miesiące, w tym czasie trening i dieta, juz po pierwszym tygodniu zauważyłam polepszenie sytuacji w moim odchudzaniu, rzeczywiście te tabletki spowodowały obniżony apetyt i przyśpieszyły mój metabolizm, za każdym razem jak wchodziłam na wage widziałam że wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Efekt bardzo mocno mnie zaskoczył bo zobaczyłam 13 kilogramów mniej na wadze.Jestem z siebie bardzo dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba z reklamy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa
Żeby wprowadzić trwałe zmiany trzeba sporo zmienić. Przede wszystkim zmienić nawyki żywieniowe, jeść mniej i o mniej więcej stałych porach. Pilnować godzin spożywania posiłków. Ja się tego nauczyłam dzięki oryginalnym przepisom i ich diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Przy chorobie tarczycy niekontrolowane tycie organizmu po lecam diete a raczej styl zycia na ppdstawue m.montignaka poczytaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchówka
Jeżeli ze zdrowiem jest wszystko w porządku to nie ma siły żeby nie móc schudnąc.Wiem to po sobie bo też potrzebowałam dużo czasu aby znaleźć dla siebie odpowiednia metodę.Ale w końcu znalazłam tabletki Foreverslim.Dzięki połączeniu diety i tych tabletek w końcu pozbyłam się 13 kg.Na pewno się da tylko trzeba sie trochę postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×