Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anieszka92

Nie wiem co mysleć ? Pomóżcie

Polecane posty

Witam . Chciałabym zasięgnąć Waszej porady kobietki . Nie wiem co mam o tym wszystkim myślęć .. Staram sie z partnerem o dziecko. Miałam dostac okres 18.07, który się nie pojawił, więc postanowiłam zrobić test 20.07 rano wyszedł pozytywny , niestety wieczorem zaczęłam plamić , ale zrobiłam drugi test dla pewnosći , też wyszedł pozytywny. Na następny dzień 21.07 zaczęło się krwawienie trwało 2 dni potem plamiłam przez 3 dni .. takie coś jak na koniec okresu. Mój partner zauważył , ze z moimi piersiami jest cos nie tak, bo brodawki są napuchnięte i jak je dotykam, to jest takie uczucie jak by jakiś płyn w nich był. jak wstaje rano to się źle czuje, ogólnie jestem jakaś słaba .. Nie wiem czy to ma zwiazek z ciążą , ale mam ciągłe wzdęcia .. Może macie dla mnie jakieś porady, uwagi ..Z checią poczytam i mam nadzieję, ze mi pomożecie :D A do ginekologa mam dopiero za półotora tygodnia niestety ;/ Z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórz test albo idź na betę. Możliwe że to tylko niegroźne krwawienie albo poronienie. Trzeba było iść do gina od razu jak tylko zaczęłaś krwawić, bo żadne krwawienie nie jest norma w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas do ginekologa trzeba czekać jak na zbawienie ... Pytałam się mojej przyjaciółki, która ma już dziecko jak i jej mamy i powiedziały mi żebym się nie marwiła , bo organizm się oczyszcza, a przyjaciółka miała okres i później okazło się,że jest w ciaży ... ale teraz to już mam mekstyk w głowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma okresu w ciąży. Nie ma! Oczyszczanie się organizmu czyli okres to wydalenie jaja wraz ze złuszczeniem śluzówki macicy. Ciąża w takim przypadku nie wchodzi w grę. W czasie ciaży mogą być krwawienia/ plamienia ale absolutnie żadne takie zdarzenie nie może być uznane za normę i musi byc skonsultowane z ginekologiem jak najszybciej. Część kobiet takie krwawienia bierze za okres ale z punktu widzenia fizjologii to nie jest wcale żaden okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)mysle ze najlepiej to sie tym nie przejmowac i na zakupy se fajne jakies isc i moze wtedy wszystko sie ulozy 222 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×