Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konewka zielona

Nie zrobił mi i teraz

Polecane posty

Gość konewka zielona

Miał być seks, zaczynaliśmy, zeszłam na temat minetki, on się wykręcał, nie chciał, wkurzył się że drążyłam temat i powiedział ze już mu się wszystkiego odechciało, i poszedł spać. Zażenowało mnie to, wkurzyło. Na 2 dzień jak zadzwonił byłam obojętna, rozłączyliśmy się, dopiero wieczorem się widzieliśmy się praktycznie zero rozmowy tylko cześć i jakieś półsłówka. Dzisiaj postanowiłam że nie ma co tego kontynuować, tej ciszy, i zadzwoniłam, a on wielce obrażony mówi ze nie będę mu za jakieś minety fochów walić, był niemiły bardzo, praktycznie wcale nie chciał rozmawiać i powiedział że jak tak się zachowuję to "teraz już nie będzie ani lodów ani minet". Co sądzicie o całej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konewka zielona
przed 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim on jest dla Ciebie? Kolega z ławki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konewka zielona
Jemu na tym za bardzo n ie zależy, mógłby z tego zrezygnować, tak mi kiedyś powiedział. A dla mnie bez tego to seks jest niepełny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konewka zielona
Nie jest żadnym kolegą, co to za pytania, jest moim mężem od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konewka zielona
"to mi bardzo przykro, nie ma juz nadziei... " Czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konewka zielona
No właśnie, to przykre, on nigdy się do tego nie garnął ja raczej odwrotnie lubię to robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta od zbieracza spoko, wiem że są kobiety,które autentycznie to lubią, czasem nie mogę się nadziwić, jak to jest że "dawca" ma większą frajdę niż "biorca", taka ironia losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak on nie lubi to mi mozesz zrobic, nie pogniewam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gospodarz_222 dziś nie mam obsesji na tym punkcie, ale jak mi ktos mowi, ze nie bo nie i nigdy wiecej, to mnie trafia. tak juz mam. sama jestem raczej otwarta na propozycje, wice takie wykluczanie jest nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodarz_222
dokladnie, tez tak mysle ze wiele rzeczy warto sprobowac, zanim sie powie kategoryczne NIE. A poza tym czesto tak bywa ze urzeczywistnienie marzen partnerkia nie wiaze sie z jakimis wielkimi poswieceniami i nawet jak mnie to specjalnie nie kreci to zrobie to aby partnerka miala przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do skutków psychologicznych, uzależnienia od internetu należy zaliczyć zachwianie komunikacji w sferze pozawerbalnej i werbalnej, depresje powodowane brakiem kontaktu z siecią np. po uszkodzeniu łącza w USA w połowie lat 90. odnotowano wzrost prób samobójczych, gdy podczas prac budowlanych został uszkodzony szkielet infostrady i prawie połowa kraju była pozbawiona dostępu do internetu, przez dwa dni. Innymi skutkami są zaburzenia w normalnym funkcjonowaniu jednostki, z osobą uzależnioną można porozmawiać tylko o tym co się dzieje w sieci, np. jaka nowa strona WWW powstała, inne sfery życia jej nie interesują. Istnieje też związek pomiędzy ZUI a prokrastynacją. U osób z ZUI może występować również rozregulowanie a wręcz przestawienie cyklu okołodobowego, głównie zaś rytmu sen – aktywność. Najprościej można to zaobserwować śledząc ruch w sieci w godzinach nocnych. Największy ******* IRC następuje w późnych godzinach nocnych i z reguły są tam ci sami, stali bywalcy. Jest to groźne zjawisko ze względu na skutki społeczne. Osoby takie przez zmianę cyklu okołodobowego zaniedbują pracę i życie rodzinne. Jest to niezwykle groźne, jeśli osoby o chronotypie rannym, przestawiają się na życie nocne. Gwałtowna zmiana zachowań związanych z cyklem dobowym, może prowadzić do rozdrażnienia, podenerwowania i spadku sprawności psychicznej. Jest to o tyle groźne, że zmianie nie ulega tylko i wyłącznie czas snu i aktywności, lecz również następują wahania stężenia we krwi hormonów, glukozy oraz innych substancji ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Do konsekwencji tego uzależnienia należy również zaliczyć zanik więzi emocjonalnych z osobami najbliższymi, rodziną, przyjaciółmi. Cały przekaz emocjonalny skupia się na znajomych i przyjaciołach z sieci. Występują również kłopoty w sferze zawodowej włącznie z utratą i niemożnością znalezienia innej pracy. W tej sferze IAD nie odbiega od następstw innych uzależnień, takich jak alkoholizm czy narkomania. Skutki te można zniwelować tylko i wyłącznie poprzez terapię osoby uzależnionej, która uzmysłowi jej jakie szkody poniosła w wyniku nieprawidłowego korzystania z internetu i jak można je naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×