Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowy MLM

Nowa firma MLM stań na wysokiej pozycji.

Polecane posty

Nowa firma MLM z produktem dla osób pełnoletnich - pierwsza w europie firma MLM z produktem na kaca i lepszy sex. Twoje.Życie.org.pl - Nie zmieniaj Ż na Z Polecajacy - Staszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha lepszy seks :D Co za debil :) Tobie nic nie pomoże mlm-owski impotencie. Kobiety olewają takich frajerów. Spadaj stąd i nie reklamuj tych swoich piramidek finansowych durny akwizytorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie reklamuj ? a co cie to obchodzi tepaku ? Jak ci nie pasuje to nie czytaj leszczu. I nie mow innym co maja robic frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sobie zaprzeczasz durniu :) Wcześniej pisałeś, że nikt na Kafeterii nie reklamuje żadnych mlm-ów ;) Jesteś tępym akwizytorkiem, durnym mlm-owskim patałachem :) Mam gdzieś co do mnie piszesz, bo olewam takich internetowych hejterów jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiekszym hejterem to jestes ty. Myslisz ze ktos bierze cie na powaznie ? hahaha chyba tylko w twojej chorej glowie. Ciesz sie ze ktokolwiek ci odpisuje bo ciagle musialbym podnosic te tematy zeby byc zauwazonym. Tak juz robiles wiele razy. Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*musiałbyś literoweczka :p czekam na odpowiedz frajerze. zwyzywaj mnie. tak bardzo to lubisz. poczuj sie lepiej i napisz ze nic w MLM nie zarabiam. No dawaj. napisz jakim jestem nieudacznikiem i zebrakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpadłam, żeby okazac ci współczucie el camilo. biedny zuczek jestes. co tu w twoim temacie mozna wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie trzeba okazać współczucie tępy mlm-owski złodziejaszku, bo na twoją wadę nie ma lekarstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Ciesz sie ze ktokolwiek ci odpisuje bo ciagle musialbym podnosic te tematy zeby byc zauwazonym. Tak juz robiles wiele razy. Zalosne. @ @ @ Przecież to ty tak robisz, skończony debilu :) Ciągle odkopujesz wątki dotyczące tych waszych piramid finansowych ale jakoś zainteresowanie tym tematem jest znikome. Żal mi was mlm-owskie żebraki, jesteście tacy biedni i głupi :D @ @ @ @ @ @ najwiekszym hejterem to jestes ty. Myslisz ze ktos bierze cie na powaznie ? hahaha chyba tylko w twojej chorej glowie. @ @ @ Ja nie myślę, ja to wiem :) Możesz sobie pisać co chcesz durny akwizytorku i robić dobrą minę do złej gry ale prawda jest taka, że tutejsi forumowicze mają głęboko w duupie te wasze pseudo biznesy. Jak widać ludzie bardziej poważnie biorą moje wpisy niż te wasze bajeczki o wielkich bogactwach i złotych mercedesach :) Pogódź się z tym matole i przestań się ośmieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ *musiałbyś literoweczka czekam na odpowiedz frajerze. zwyzywaj mnie. tak bardzo to lubisz. poczuj sie lepiej i napisz ze nic w MLM nie zarabiam. No dawaj. napisz jakim jestem nieudacznikiem i zebrakiem. @ @ @ Nie muszę tego pisać, debilu. Przecież sam wiesz jakim naiwniakiem jesteś. Nie muszę tego przypominać na każdym kroku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×