Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O co chodzi ciążą czy może dostane zaraz okresu?

Polecane posty

Gość gość

Chce się zapytać kobietek czy któraś tak miała?Zamiast okresu złapała mnie infekcja pochwy,chyba dlatego spóźnia mi się chyba ta menda ale dziś to już nie daje rady z bólem.Nie miałam problemów z bolesnymi miesiączkami, czasem tylko mięśnie ud przed bolały a teraz odczuwam bóle w okolicach macicy są bardziej takie klujące zakuje przez parę sekund i cisza, za jakiś czas znowu.Czy macie tak przed okresem a może nie doleczyłam tej infekcji?Lepiej wybrać się do ginekologa czy najpierw zrobić test?Jak uważacie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z góry przepraszam za zamotanie troszkę w tekście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale byla szansa na zajscie w ciaze? Przy infekcji moze sie okres spozniac, a klucie w macicy mialam czesto w dzien dostania okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była była ponieważ kochamy się bez zabezpieczenia i ciąża nie była by wpadka :) tylko właśnie nie wiem czy to była infekcja, zaczęłam brać leki gdy zobaczyłam upławy ale jeszcze nie swędziało i już sama się pogubiłam.A na dodatek kiedy zaczęłam brać te leki okres już się spóźniał.Wiem właśnie że takie bóle mogą być przed okresem ale takie chwilowe czy ciągłe bóle?Od rana tak pobolewa, zakuje i przestaje i tabletki przeciwbólowe nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilabym test:) mnie jak klulo to klulo do momentu rozp krawienia potem sie zaczynalo ciagniecie i to tak caly dzien i bol w kroczu. i tyle. pozostale dni juz nie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W środę zrobię test jeśli okresu nie będzie :) Wczoraj cały dzień brzuch bolał a dziś nic a nic, tylko piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag2
Ja rowniez mam takie klocia spoznia mi sie juz kilkanascie dni, ale to chyba za sprawa stresu i antybiotyku. Daj znac jak z testem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×