Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

od kiedy jajecznica dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

syn ma 11 msc w sumie to zjada juz wszystko, chcialam mu zrobic jajecznice na maselku ale ktos mi powiedzial ze jestem nienormalna i ze bialko jajka daje sie po roku. czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za pomoc, zawsze mozna na was liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem, mój mały ma 11m-cy i 3 tyg. i jajecznice wcina już od dawna... nic go nie boli, nie płacze wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dzieki za pomoc, zawsze mozna na was liczyc" wal się z takim tekstem do swojego starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja chyba w przeciweństwie do Ciebie na mojego "starego" zawsze moge liczyc , natomiast Ty szykuj sie do szkoły bo wakacje sie skończyly. gość dziś ja juz mu zrobilam, narazie dalam mu pol jajka :) dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe jajo z białkiem można podawać spokojnie od 10m-ca ,a może nawet wcześniej, o ile stwierdzi się, że dziecko nie ma alergii. Co wy się tak boicie tego białka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniaro jak chcesz odpowiedź szybko to musisz parę razy napisać up. Nie jesteś sama na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według nowego schematu zywieniowego jajka nie rozdziela się na zoltko i bialko, od początku można dodawać jajko do zupki (razem z białkiem). Mysle wiec że jajecznice na spokojnie może zjeść. Tak z ciekawości, jaki to posiłek dla Twojego malucha? Śniadanie, drugie śniadanie, czy kolacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że możes dawać, na maśle, mój samej nie chciał jeśc wiec dodawalm mu troszeczke wedliny i wcainał, Po roku czasu możesz spokojnie do menu dziecka wprowadzć nawe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×