Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blanka123

odchudzanie !!! Pilne !!!

Polecane posty

Witam zacznę od tego że ważę 65 kg.. niby nie dużo ale czuję się z tym okropnie, od 2 tygodni chodzę do FITPARKU codziennie, ćwiczę tam godzinę... Wiem że 2 tyg to trochę za szybko na efekty ale chciałabym się wspomóc jakimś suplementem pomagającym w spalaniu tkanki tłuszczowej. Znacie jakieś dobre tabletki wspomagające odchudzanie ? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hee jak się waży trochę więcej to odrazu musi oznaczać że ktoś żre ? 1,5 roku temu urodziłam dziecko 65 kg to wcale nie tak dużo ale źle się z tym czuję.. przed ciążą ważyłam 56 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kilogram dla kobiety jest trudny do zaakceptowania. Chcę tylko powiedzieć z własnego doświadczenia, żebyś nie korzystała z internetowego zakupu na odchudzanie - sama kupiłam zieloną kawę na odchudzanie - oczywiście wzięłam, ale skutku żadnego, jedynie teraz mam kłopoty. Byłam u dietetyka 3 tygodnie temu i już schudłam 4 kg (dla mnie to już jest dużo), a chcę schudnąć 10 kg. Wiem, że uda mi się bez żadnych dodatkowych używek bez uszczerbku na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Therm Line forte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to że chodzę codziennie ćwiczyć, a chciałabym jakoś delikatnie przyspieszyc ten proces ; ) nie mam zamiaru kupować z internetu, w aptece chciałam coś kupić ale nie wiem co... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to taki dobry pomysł. Przestaniesz to brać i Ci wszystkie kilogramy wrócą jako jojo. Najlepiej jakbyś przerzuciła się na zdrowszą dietę. Chociażby odstawić słodycze i przestać słodzić kawe i herbate. To już dużo da. A jak już przy tym jesteśmy to czarną herbatę zmienić na czerwoną lub zieloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jem słodyczy ;/ herbatę rzadko piję , nie jem fast food-ów ... wszystko co najgorsze unikam. Chciałąbym tylko przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlet1212
Na pewno nie ma co się nabierać na jakieś diety cud. Schudnąć można, ale nie z dnia na dzień. To zawsze musi zająć trochę czasu. Ja sama pracowałam nad sobą niecały rok, zrzucając kilka kilogramów miesięcznie. To był długi proces, ale teraz nie mam problemów z efektem jojo. U mnie było tak, że zgłosiłam się to pani Bojko ze strony dieta-kalorii.pl, która ustaliła mi dietę. Polecam tę osobę. Ostatnio widziałam, że dała promocyjną cenę 47 zł za swój unikalny program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singielka1985
jesli cwiczysz regilarnie zazywaj l-karnityne, skutecznie spala tluszcz podczas cwiczen. w rossmanie jest tania ok. 25zl za 60 tabl. zazywa sie 2 dziennie przed wysilkiem fizycznym. mnie pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singielka1985
i chcialam dodac, ze cwiczylam tylko 3 razy w tyg. i tylko przed silownia zazywalam, a schodlam tyle ile chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singielka1985
*schudlam mialo byc, uwsteczniam sie tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak urodziłaś dziecko , to i tak nie jesteś do wzięcia , a wiec nie musisz dbać o linie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hee tak urodziłam dziecko co nie znaczy że nie muszę dbać o siebie !! Mam męża i akceptuje mnie taką jaka jestem mówi nawet że po co chce schudnąć że dobrze wyglądam.. Ale ja chce to zrobić dla siebie , więc i tak będę dążyć do celu.. a Ty gościu rób co chcesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam
hej, najlepsza ze wszystkich rad - PIJ DUŻO WODY ile wejdzie, jak będziesz napełniona wodą po uszy to nie dość, że pozbędziesz się cellulitu to jeszcze zmniejszysz uczucie głodu :) A jak sama woda już Ci się znudzi to możesz dodawać do niej np. Aqua Slim. Zmienia smak wody i wspomaga odchudzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Blanko 123 Dobrze było by też regularnie chodzić na basen i do sauny. W saunie pozbywa się toksyn które często są przyczyną nadwagi. Moja znajoma w miesiąc zrzuciła 5kg chodząc na basen do sauny i na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! AquaSlim rzeczywiście wspomaga odchudzanie. Ten suplement to źródło składników ułatwiających odchudzanie i utrzymanie zgrabnej sylwetki. W jego składzie zawarte są 3 aktywne składniki: L-karnityna, garcinia cambogia oraz chrom, które uzupełniają dietę podczas odchudzania oraz pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów zmniejszając uczucie głodu. Dodam także, że ważne aby przy jego stosowaniu stosować dietę oraz być aktywnym fizycznie dla osiągnięcia właściwego efektu utraty wagi. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina7778
a czy przy stosowaniu Aquaslim zalecana jest jakaś szczególna dieta?Ograniczać jakieś konkretne składniki? Czy można układać swoją własną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina7778 dla zwiększenia efektów redukcji masy ciała zaleca się stosowanie preparatu AquaSlim w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną, niskoenergetyczną dietą. To od Ciebie zależy jaką dietę będziesz prowadzić. W razie kolejnych pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno urodziłam córeczkę. Czy jeśli karmię piersią to nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania tego aqua slimu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest Pani matką karmiącą piersią to niestety, ale powinna Pani powstrzymać się od przyjmowania suplementu diety AquaSlim. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuśkkkka
A jeżeli jestem w 2 miesiącu ciąży to mogę brać ten aquaslim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. W odpowiedzi pragnę poinformować, że suplementu diety AquaSlim nie powinny przyjmować także kobiety w ciąży - takie są zalecenia. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalosza
Ja chyba w końcu znalazłam dla siebie odpowiednie tabletki.IQGREEN to dzięki tym tabletka moje odchudzanie w końcu nabrało tempa.Chudnę z tygodnia na tydzień i mam nadzieję że już tak zostanie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kuracji z preparatem Slimcea. Są to tabletki wspomagające odchudzanie. Odczuwałam na nich hamowanie łaknienia. Świetnie przydaje się to przy utrzymaniu diety bądź zwyczajnemu nie podjadaniu. Efekty to oczywiście spadek wagi. Na początku powolutku, ale po 2 miesiącach mogłam już pochwalić się 7kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paulinma
Doietka, też ważna, ale do tego gdybym ja nie dołączyła IQgreen, to pewnie wyników bym takich nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×