Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agmi

Odchudzanie start szukam kilku dziewczyn

Polecane posty

Gość agmi

Hej. Od 6 lat nie mogę się pogodzić z wagą. Mam dwójkę dzieci, chwilowo nie pracuje zawodowo tylko w domu. Szukam kilku dziewczyn silnie zmotywowanych by zacząć zrzucać wagę. moja Waga 78.... Nie chodzi o duży wątek bardziej by mi zależało na małej grupie silnej niż dużej nie ogarniętej :)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmi
Taki wątek chyba najlepiej od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta112
Ja obecnie ważę 67 kg ,ważyłam jeszcze 2 miesiące temu 78 kg ale schudłam korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i walczę dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
Witaj koleżanko mam podobny problem. Mam dwóch synów, i od czasu mojej pierwszej ciąży borykam się z wagą raz jest lepiej raz gorzej. A w chwili obecnej jest tragedia przy moim nidkim wzroście 155cm waże 80kg. Codziennie gdy staję przy lustrze jak się ubieram chce mi się płakać. Mam już tego dość. Pora się ogarnąć chętnie s tobą popisze . Na chwilę obecną też nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPlAneta
87 kg 164 cm wzrostu, bez ciąż, objadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Hipcio89 mi po ciąży pomógł dietetyk i taka jest prawda. Odpowiednio dobrał plan żywienia plus zalecił drobne ćwiczenia. Bez tego ani rusz. Dodatkowo miałam zacząć od oczyszczenia i tutaj polecił kilka dni kuracji z dicopeg 10g aby przgotowac jelita na nowości :) zrzuciałm nadwyżkę ciążową w ciągu 5 mscy i uważam to naprawde za mega sukces w moim życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu pomysły wykradnie wam a wy będziecie wydymani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nie było dietetyków a ludzie byli zdrowi. Wystarczy mniej jeść. Żaden dietetyk nie jest w stanie trafić w sedno waszej diety bo nie bada niczego jedynie wagey. To tak jak z palaczami. Nie radzą sobie z nałogiem to korzystają z różnych pomysłów. A wystarczy poprostu nie palić. Podobnie jest z żywnością. Za dużo się obrzera ktoś i nie kontroluje tego co je a później przekracza wagę, zatyka żyły itp , zamienia cukry w tłuszcz a otyłość gotowa po miesiącu. Każdy organizm jest inny a dieta dla każdego inna musi być, inaczej będzie źle albo z nerkami albo z sercem czy jelitami. Problem zauważa się dopiero po kilku miesiącach a nawet latach . Więcej nie powiem bo to jest już tajemnica zawodowa. Siema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:59. Dietetyk pomógł a Ty nie potrafisz zauważyć, że tyjesz. Nie wiesz co jesz? ? Szok. A od czego jest waga? Nie trzeba dietetyka żeby zrozumieć, że waga jest za duża w stosunku do wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość easypeasylemonsqueezy
dołączam się:)! wlasnie zakupilam pare dni temu rower (indianę) po wieeelu przeczytanych opiniach na blogach i... jezdze codziennie :) do tego duzo soczkow owocowych...i voila, juz czuje, ze chudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale do czego te kilka dziewczyn??? Mają autorce pisać co ma kupić na śniadanie, obiad, kolację???Na pojutrze też???Każdy ma inny wzrost, wydatkowanie energii, kościec, co innego umie gotować...MŻ i dużo ruchu i wystarczy. Uzależnienie od anonimowych opinii też jest nie dobre. To TWOJE życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×