Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

oddam komus, kogo nie stac

Polecane posty

Gość gość

mam na zbyciu przyzwoitego smartfona, a poniewaz w prezencie dostalam takiego, o jakim marzylam, to moge oddac komus biednemu tego drugiego. uzywalam go moze przez 2 dni max. Czy znacie kogos, kogo nie stac na taki telefon,a kto by sie ucieszyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie korzystam z gg. I chcialabym pomoc komus, kto nie robi sobie jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób ogłoszenie na olx, że za darmo oddasz ale podaj, że to jakiś zwykły, stary telefon. zgłosza się pewnie tylko Ci potrzebujący to się ktoś ucieszy bardziej ;) ewentualnie zadzwoń do domu dziecka np albo do jakiejś świetlicy srodowiskowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozejrzyj się autorko w swojej okolicy, na pewno znajdziesz jakieś dziecko, któremu zrobisz miły prezent [o ile to nie podpucha] Ja zawsze staram się pomóc swoim mieszkańcom, chociażby dlatego, ze wiem jaka jest ich sytuacja i , że faktycznie moja pomoc jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, ze nie mieszkam w PL, a dookola nie widze absolutnie nikogo, kto nie mialby teraz smartfona. Jestem w stanie przekazac telefon do Polski przez kogos ze znajomych lub rodzine, ale chcialabym dac go komu, kto naprawde sie ucieszy. Sprawdze ten Olx I jeszcze popytam wsrod znajomych z PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm...mój syn od pół roku mi truje o smartfonie, ale z moim pół etatu...abstrakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pomyśl też do jakiego miejsca mogłabyś najłatwiej przekazać, i tam się można zorientować co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuś? Hmm szczerze to też miałabym z tym problem. Ja mam stary telefon i planowałam sobie kupić, ale teraz w brzuszku mam maluszka, na którego dużo kasy idzie. Ogólnie stwierdziłam, że nie jest mi potrzebny lepszy. Tyle, żeby zadzwonić i smsa wyslac. Problem jest znaleźć kogoś, komu by służył. Czasem rodzice mogą sprzedać np. na alkohol itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łojj, piertolisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKACPER
znam osobę samotną ,która znalazła sie w trudnej sytuacji i ma b stary telefon napewno by sie ucieszyła z takiego prezentu na gwiazdke mieszka ona w Warszawie ,jeśli chciałabys podarowac to b chętnie pomogę w kontakcie z tą osobą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialas(es) podac skad jestes!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKACPER
jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam telfon za 900zl bo nie moge miec za 3000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×