Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa2684

PROSZE O POMOC NIE DLA SIEBIE DLA DZIECI

Polecane posty

Gość Ewa2684

POMOC DLA DZIECI . W POSTACI ŻYWNOŚCI UBRAŃ ,SŁODYCZY DLA DZIECI ,ŚRODKÓW CZYSTOŚCI LUB ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH ZDAJE SOBIE SPRAWĘ ZE NIE KAŻDY JEST W STANIE POMÓC FINANSOWO,BYŁAM W 2013 ZGŁOSZONA DO SZLACHETNEJ PACZKI I TAK POMOGLI.znalazł się darczyńca był to nowo otwarty hotel naobiecywali gruszek na wierzbie mi i dzieciom .ale na tym się skończyło wyraziła zgodę na udział w tv chcieli zrobić sobie reklamę ,przeciągali finał do kutego mieli zabrać nas do hotelu na ferie a ekipa miała zrobić remont no ale na obietnicach się skończyło przywieźli kaloryfery drzwi dywan i płytki zostawili pod domem i odjechali i powiedzieli ze się wycofują .Jak potem sie okazało pani dyrektor generalna hotelu która nas wybrała jako rodzinę, została zwolniona z tego hotelu .Choruje na zanik mięśni .Życie naszej rodziny sie posypało i nie dawno zostaliśmy sami ,wychowuje sama 3 dzieci 10l 6l i 2,5 roku mam zadłużenie za wode na 4 tyś z przyczyn wari, nie jestem w stanie tego spłacić a mam nakaz sądowy .Jeśli ktoś jest wstanie choć trochę nam pomóc ,będziemy wdzięczni z całego serca . NIE MAM NIC DO UKRYCIA I MOGĘ ZAPROSIĆ NA HERBATĘ 730756323 ewa2684@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim mieście ,wsi kolo jakiego miasta mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak odp czyli podpucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
w świętokrzyskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
Woj świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś się na siepomaga. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to wszyscy pomagają ale dla imigrantów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
Dlatego nie rozumiem tego kraju ,sa naprawdę rodziny polskie które potrzebują pomocy.Ale państwo swoich nie widzi ,a MOPS to pomaga alkoholikom bo twierdzą ze oni są chorzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijakami to ty se buzi niewycieraj to tez ludzie czesto wypierdzieleni przez zony na ulice ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
gość dziś pijakami to ty se buzi niewycieraj to tez ludzie czesto wypierdzieleni przez zony na ulice oczko.gif to jest w porządku ze rodzice biorąc z mopsu pieniądze i je przepijają a dzieci w samopas chodzą brudne i głodne brawo skoro tak myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
RE to jest w porządku ze rodzice biorąc z mopsu pieniądze i je przepijają a dzieci w samopas chodzą brudne i głodne brawo skoro tak myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie oliwiamariaem@wp.pl nie mam dużo sama mam troje dzieci ale ile mogę tyle pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda,pomoc dostaje kazdy komu sie ona nalezy,jestem obecnie bardzo blisko mlodej rodziny ktora mops sie zajal i to od razu bez zadnego ale. Juz dostali konkretna pomoc a etapem koncowym pomocy bedzie mieszkanie,fakt ze duzo papierow i latania ale naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
powiedz gdzie mieszkasz ?skoro u was opieka pomaga to ja sie tam przeprowadzę, bo unas to samej patologi pomagają a ostatnio wyremontowali dom i dali do alkoholikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mopsy podlegaja gminie skoro olewaja matki z dziecmi to umow sie na rozmowe z jakims radnym lub radna z pewnoscia interwencja kogos takiego ma ogromny wplyw na pomoc dla takich osob jak ty. Mops o ktorym pisze to sosnowiecki mops,i wbrew pozorom pomagaja a zwlaszcza samotnym matkom i mlodym rozwojowym rodzinom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieci powinnas niemal od reki dostac tzw.talony zywnosciowe, zasilkow przeroznych jest sporo bylam zaskoczona ze az tyle pomocy mozna otrzymac. Zacznij od spotkania z kims z rady gminy to otworzy ci droge wiem co pisze bo niedawno w ten sposob pokierowalam mlodych ludzi i tak jak pisalam bardzo sie oplacalo, nawet pomogli znalezc prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
i zgodzę sie z tobą moja koleżanka mieszka teraz w Makowie i tez mówi ze całkiem co innego niz tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozna wiedziec z jakiej miejscowosci jestes? znam dosyc dobrze swietokrzyskie i ten makow cos mi znajomo brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
miejscowość pewnie nie wiele ci powie gmina Busko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
ja uciekam muszę do lekarza i do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto chyba dobry pomysł, przewodniczący rady, gminy czy miasta ma raz na tydzień dyżur. Wybierz sie na rozmowę. Wiem, że tak czasem można coś załatwić. Zapiszę tą stronę, będę robił remont u córki, to przejrzę, może jakieś pluszaki czy ubrania z których wyrosła, jak coś będzie w dobrym stanie to odezwę sie na maila za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
z miłą chęcią przyjmę ubranka, jak coś to na dziewczynkę 3 l i chłopca 6 l . Nawet jak będą jakieś plamki to mi nie nie przeszkadza, ktoś może chce wyrzucić a moje dzieci jeszcze pochodzą po domu i podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
będę później muszę ogarnąć dzieci ,bo o 6 wstają do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
Jak by ktos miał niepotrzebną pościel ,lub firanki też bym była wdzięczna ,lub ubrania rozmiar M albo buty 38,39 ale na płaskim bo mam zanik mięśni, i na obcasach ani szpilkach nie dam rady chodzić .Wiem ze niektórzy wyrzucają a mi by jeszcze posłużyły bo nie kupuje po prostu mi szkoda ,wole dzieciom kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewo jeśli będę miała coś na stanie bo też noszę rozmiar m i w których już nie będę chodziła, czasami dostaję od kogoś co mi nie pasuje ten styl ciuchów to wyślę, jeśli mama będzie wyrzucała pościel czy firanki też. Zapisałam Twój numer więc jak coś będę dzwoniła o dokładny adres. Na razie nie mam nic, ale jeśli będzie coś czego nie będę już nosiła lub jakieś zabawki czy książki też wyślę. Pozdrawiam Justyna z Częstochowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
Witam dziękuje .A jeśli chodzi o książki mój syn uwielbia książki o zwierzętach np ,dinozaury ,dzikie zwierzęta , gady,owady itp, w zamian może ulepić zwierzęta z plasteliny i mogę wysłać .Ma niesamowity talent manualny, a ma dopiero 6 lat wszystkie zwierzaki wyglądają jak żywe i są dopracowane w każdym szczególe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćah
xxx2392@wp.pl odezwij się postaram się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa2684
Odpisałam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×