Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odezwać się do dawnej koleżanki czy nie

Polecane posty

Gość gość

Długo z sobą nie gadałyśmy, dobrych kilka lat, moze nawet kilkanaście... mamy siebie na fb ale ona do mnie nie napisała pierwsza, a ja sie zastanawiam... nie wyjdę na idiotkę? Jak wy reagujecie na takie wiadomości "zza światu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zza światów oczywiście* :) pomyłka, up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz mieć z nią tematy do rozmowy po takim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, no właśnie nie wiem , wiadomo jak to jest, z początku pewnie tylko co u ciebie itp. mamy sporo fajnych wspomnień z dzieciństwa tak myślę :) nasza znajomość trochę głupio się skończyła, ale nie w nienawisci czy coś, ale byłą mi kiedyś bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się co ci szkodzi? Najwyżej nie pogadacie za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie potrafię pojąć swoim umysłem jak ludzie mogą mieć znajomych na fb i wstydza sie odezwać albo słowa nie zamienili 12 czy 20 lat dla mnie to niepojęte jesli macie siebie na fb to w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to głupie, ale trochę sie obawiam, że właśnie nie pogadamy długo, potem kontakt się urwie już na amen i będzie mi przykro, ale w zasadzie masz rację, powinnam chyba spróbować - takie czasy :) Jak sie zakłada fb to si szuka znajomych no i tak jak mówiłam to nie jest taka "znajoma" co ja pare razy na imprezie widziałam tylko koleżanka z klasy, dodałyśmy siebie ale nie gadałyśmy i tyle. Czasem cieżko sie odezwać po tylu latach i doświadczeniach różnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwij sie, za jakis czas bedziesz zalowac ze balas sie napisac zwykle 'czesc, co u ciebie'. to nawet troche glupie miec watpliwosci czy sie odezwac, najwyzej nie odpisze albo cie oleje- to bedzie swiadczyc juz o niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam okolo 4 takich koleżanek z ktorymi kiedyś bylam blisko i urwal nam sie kontakt i zaluje bo nie ma ich na fejsie,ja mieszkam za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- masz rację, teraz to chyba widzę, czasem potrzebny ktoś kto to uświadomi :) wiadomo, przykro wtedy, ale na to już sie nie poradzi - szkoda, że nie ma... moze jeszcze jakoś uda ci sie odnowić kontakt, życzę ci tego :) życie pisze różne scenariusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zaluje zwlaszcza ze tutaj za granica ciezko o dobra koleżankę, której mozna wszystko powiedzieć,ktora cię nie oceni i nie obgada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwę sie na pewno :) dzięki za odp :) uwierz, że w Polsce też ;/ ludzie myślą tylko o sobie, tylko ich sprawy ich interesują, ale przy okazji obgadać i dołożyć drugiemu nie omieszkają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze warto walczyc o przyjazn,nic nie tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, przyjaźń jest warta, wiele, taka prawdziwa, ale coraz rzadziej się zdarza niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×