Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninka_151

Okres, brak okresu , brak ciazy!!!

Polecane posty

Dziewczyny, pisze do was o mala rade, a dokladnie o to by ktos wysluchal i pomogl!!, Mianowicie nie mam miesiaczki z 4miesiace, gdy poszlam do lekarza dostalam tabletki na wywolanie, lekarz stwierdzil ze bedzie ok, ale moje pytanie brzmi czy ktoras z was tak miala?? Dodam ze staramy sie z mezem o dziecko juz pol roku:( i nic... gdy dostalam tą wywolaną miesiaczke i sie skonczyla, po dwoch dniach kochalismy sie ponownie bo nie umielismy wytrzymac, ale w nocy dostalam strasznych boli podbrzusza oraz biegunke, i bardzo sie pocilam w nocy jak bym stala pod prysznicem,co to moze oznaczac? czy cos sie dzieje? prosze o odpowiedz chcialabym wiedziec czy cos takiego jest normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka0202
hej, mam podobna sytuacje, tylko ze ja jeszcze nie bylam u lekarza ale jutro juz ide. odstawilam na poczatku maja tabletki mialam okres w tej 7-dniowej przerwie i pozniej nie rozpoczelam brania kolejnego blistra tabletek, po 32 dniach od okresu z odstawienia dostalam kolejnego okresu i od tamtego czasu cisza. Zle sie czuje boli mnie brzuch jestem nerwowa, jest mi niedobrze,mdli mnie juz prawie codziennie leca mi wlosy garsciami az zatyka mi sie odplyw, bola mnie plecy w dole i dodam ze nie jestem w ciazy robilam 2 testy 2 tyg temu i nic nie wykazaly. Z moim TZ tez staramy sie o dziecko odkoad odstawilam tabletki czyli 3 miesiac, nie ma w tym cisnienia bedzie to bedzie ale zaczyna mnie to wszystko martwic tak zle juz dawno sie nie czulam, jeszcze nie otworze oczów do konca rano a juz jestem zmeczona i boli mnie glowa i chce spowrotem spac. Pare dni temu mialam sytuacje ze zaczal bardzo bolec mnie brzuch i nagle mialam biegunke ale tylko jednoranowo na drugi dzien wstalam z lozka zeszlam do kuchni zaczelam robic obiad i zrobilo mi sie slabo tak ze musial sobie usiasc i zaczely oblewac mnie zimne poty i uderzenia goraca na przemian, myslalam ze jeszcze chwila i bede lezec na podlodze ale po dluzszej chwili wszystko ustapilo tylko zostalo oslabienie na reszte dnia. koszmar to co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka0202
mysle ze biegunka i potliwosc jest zwiazana ze zmianami hormonalnymi, cos sie dzieje w naszych organizmach niekoniecznie dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas zrobic badania hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×