Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natali1234

paleta cieni

Polecane posty

Gość gość
Przerabiałam tego typu palety, wszystkie poszły do kogoś za przysłowiowy uśmiech - teraz używam cieni Sleek i nie zamienię je na żadne inne!! Niech się schowają firmówki& drożyzny ;) Cienie są genialnie napigmentowane, nie uczulają, trzymają się powieki jak przymurowane, nie blakną, nie zbierają w załamaniach skóry, a wybór kolorów jest niesamowity. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie coś w 99% przypadków ma jakość żałosną, a cena tylko to potwierdza. Poza tym nawet przy idealnej jakości to jest bez sensu, kolory są od sasa do lasa, dla różnych typów urodowych więc większości nie użyjesz (chyba, że chcesz wyglądać jak zombie :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sama ich nie będę używać bo czasem zdarza się że za dziękuję maluje koleżanki na wesela itp :) a może ktoś mógłby mi polecić podobną paletę w rozsądnej cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w kosmetykach profesjonalnych, może też np. u Inglota można coś takiego sobie skomponować. Ale cena za coś porządnej jakości (a porządne musi być, jeśli to do makijażu ślubnego, mającego się trzymać wiele godzin) przyjemna nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynowakd

Ja mam paletkę cieni za 20 złotych od eveline, nazywa się sunrise. Cienie są dobrze napigmentowane, dla początkujących będzie okej, kolory bardzo ładne, można nimi wykonać różne makijaże zarówno wieczorowe, jak i dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do paletki to ja używam aktualnie Nude Rose od Semilaca (tak, to marka znana z hybryd, ale ma także bardzo fajne kosmetyki do makijażu) i jestem mega zadowolona. Piękne krycie i trwałość :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×