Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pamietajcie ze plomby w zebach trzeba wymieniac co 5 lat

Polecane posty

Gość gość

bo inaczej zeby sie psuja bardzo i potem do wyrwania.. jesli plomb sie nie wymienia to tworza sie mikrouszkodzenia w zebach i jest problem...bo potem sie wlasnie dostaje jedzenie tam i sie psuja..pod plombami. profesor z ameryki stomatolog tak powiedzial na wykladzie nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden twierdzi taki inny inaczej. Ja mam plombę w jednym zębie ponad 10 lat i nic się nie dzieje, a miałam robione zdjęcie panoramiczne. Chyba , że na takim zdjęciu tego nie widać. Nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeden ząmb to 120 zł czyli jak ma sie 8 zębów to 1 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego stomatolodzy o tym nie mówią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widac niestety to sa mikrouszkodzenia ktore na rtg nie wychodza.. kazda plomba musi byc wymieniona i kazda korona porcelanowa co 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam plombe od 11 roku życia, a teraz mam 30. i odpukać w nie malowane trzyma się super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tylko że przy kazdym borowaniu ubywa ci trochę z zęba, więcpo 3 wymianach będziesz musiała sobie korony zrobić bo nic ci nie zostanie, albo ząb będzie kruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentysta z 5 letnią praktyką
głupoty;) ściema dla tych aby lecieli do dentysty wymieniać plombe;) gorzej jest jak Ci będzie wyciągł dentysta plombe bo Ci będzie rozwalał zęba i ponownie zapełniał. Takie coś dopiero Ci zniszczy połamie zęby. Ściema jak nic! Uważajcie na to, to niebezpieczne i kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MASAKRA Z TYM UBYWANIEM ZEBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kazda plomba musi byc wymieniona i kazda korona porcelanowa co 5 lat. " x To dlaczego ja na korony dostałam 10 lat bezpłatnych badań kontrolnych co pół roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to sa te bezplatne badania co pol roku na korone..ja czegos takiego nie dostalam:( ...na czym polegaja?? prosze odpisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna napisała prowo, nastèpna przejechała siè po Polakach, a jeszcze inne wpadły w panikè. Przestańcie pisac bzdury na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz, który "instalował" mi korony powiedział że przez 10 lat mam u niego wizyty kontrolne gratis. Idę siadam na fotel a on sprawdza czy wszystko jest ok, czy coś może ię nie obluzowało. Może dlatego nie muszę płacić bo pan protetyk ma żonę też stomatologa i chodzimy do nich całą rodziną już o paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wam wkreca AUTOR MANIPULUJE;pewnie bedzie stomatologiem i chce wieksza kase robic,wmawiajac takie bzdury...PROPAGANDA:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o kase tak naprawde naciagniecie klienta na kase... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie pamietam, bo nawet nie wiedzialam. Moje plomby w zebach maja na pewno ponad 5 lat i zyje. Ale mam teraz umowiona na dniach wizyte u stomatologa http://dentarama.pl/dw-oferta.html to zapytam sie go czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×