Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magducha21

pasta cukrowa

Polecane posty

Gość magducha21

hej dziewczyny lepiej zrobic taka paste samemu w domu czy kupic gotowa??wybieram sie na urlopik i nie chce mi sie codziennie golic a na mysl o depilacji woskiem lub depilatorem az mam ciarki, jesli ktos probowal to prosze o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie można zrobić w domu, ale w moim przypadku efekt opłakany. łatwo się poparzyć, wszystko zapaskudzone... to nie dla mnie. nie myślałaś o laserze? w studio laser fachowo depilują, ceny nie jakieś z sufitu a obsługa okej.. zresztą poczytaj sobie na ich stronie jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepiej w ogóle pójść do specjalisty, samemu to sobie tylko krzywdę można zrobić. A możecie mi więcej powiedzieć na temat depilacji lasorowej? Bo ja słyszałam sporo dobrego o SL, a jeszcze się waham czy tam do nich się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie idź najlepiej do kosmetyczki co się na rzeczy zna, działania na własną rękę mogą się źle skończyć. Ja sama próbowałam i nie wyszło a do tego możesz się poparzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie lepiej uważaj z tą pastą, bo naprawdę możesz sobie zrobić krzywdę. Ale fakt, jeśli chodzi o depilację najlepiej jest korzystać z zabiegów u kosmetyczki, ja byłam na laserze i to moim zdaniem najlepsza metoda na pozbycie się włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobne zdanie, że lepiej iść do kosmetyczki, żeby Ci wydepilowała co tam chcesz. Samemu robić to straszne ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie próbowałam zrobić, ale też garnek spaliłam, więc nie bardzo popieram taki sposób depilacji na własną rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×