Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _-_

Peeling kawitacyjny-opinie

Polecane posty

Gość _-_

przedwczoraj bylam pierwszy raz na tym zabiegu, chcialabym poznac opinie innych osob, ktore takze byly lub bywaja, gdyz mi sie wydaje, ze to zwykle zdzieranie pieniedzy. Wszystkie obietnice, jak bedzie wygladac moja twarz po-to zwykly pic na wode, wygladam tak samo jak wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stonka_Z
Niestety muszę potwierdzić Twoje zdanie. Pominę fakt, iż w zasadzie nie ma efektu zaskórniki pozostały, cera jest może lekko odświeżona. Ale niestety całe policzki mam dosłownie spalone. Podobno "to normalne" i miało zejść do wieczora (w gabinecie myślałam, że to tylko zaczerwienienie). Niestety w nocy skóra na twarzy mnie piekła, a rano jak wstałam i zerknęłam do lustra to o mało zawału nie dostałam. Miałam mieć ładnie odświeżoną cerę a wyglądam jakbym opalała się w ognisku. Zdecydowanie nie polecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rf4rf34r4
stonka na pewno mialas kawitacje? mnie nic nie pieklo, zaczerwienienie zeszlo tego samego dnia. kawitacja to bardzo delikatny zabieg, nie sadze by mogl spalic skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsdfdsfca0007
coś mi się wydaje, że nie miałyście robionego peelingu kaw. dobrze albo sprzętem do bani, bo na mojej twarzy robi cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_g_r_a_f_k_a
miałam robiony - zdzieranie pieniędzy tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musiałyście źle trafić, bo ja widziałam różnicę;) No ale może to kwestia tego gdzie się robi i kto to robi. Ja byłam w La Lumiere - dałam 50zł - i jestem zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po jednym zabiegu tez
byłam zadowolona. Piling plus parówka plus delikatne oczyszczanie manualne i maska nawilżająca. Efekt ładna skóra, mniej zaskórników. Wybieram sie ponownie w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooojio
no tez mi sie wydaje ze musialyscie zle trafic. ja chodze na peeling kawiacyjny od dawna i nigdy nie mialam takich problemow. zawsze twarz wygladała swierzo, czysto przede wszystkim i bylam zadowolona. polecam salonmagia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka11121
miałam robiony - po pierwszym razie - cera wyglądała jaśniej - wyszły zaskórniki, była taka zdrowa, promienna, po drugim też ale po tygodniu zasypało mi tważ krostami i to niektóre tak głębokie że szok. miałam to na całej twarzy dodam tylko że mam skóre ze skłonnością do wyprysków na brodzie i zaburzenia hormonalne związane z chorą tarczycą poszłam z tym do dermatologa i faktycznie dermatolog powiedziała że przy takich problemach i jak ktoś faktycznie miewa wykwity - to może się to posiać po całej twarzy. więc na pewno nie jest tak że dla każdego i dla każdej cery jest dobry peeling kawitacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-78
Aby wykonać taką kawitację skóry wystarczy zakupić sobie specjalny aparat do mikromasażu. Polecam firmy Skylark. Wychodzi na pewno taniej niż zabiegi w gabinetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patttka1989
AnetSon, a gdzie w Warszawie jest ten salon ktory polecasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetSon
Gabinet jest na Saskiej Kępie. Już raz podałam tu namiary na fryzjerkę i byłam bardzo ostro skrytykowana o reklamę, więc dam tylko nr tel do gabinetu: 602 633 718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza
Ja kupiłam sobie aparat z Biomak-a i kawitację oraz sonoforezę wykonuję sama w domu. Cera jaśniejsza trochę spłyciłam zmarszczki, ogólnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabieg fajny bo bezbolesny ;) a dla mnie to ważne. robiłam na bemowie w denique. dobra sprawa. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak płacicie po 50 zł to nie dziwne że narzekacie. ja jestem zadowolona, cera oczyszczona, nic nie bolało, zapłaciłam 130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadźka00
Wiem, że dobry peeling robią w N25. Koleżanka mi o tym wspominała. Radziła bym sprawdziła ofertę salonu na stronie www.kosmetyka-warszawa.pl Niedługo zamierzam się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_294
Regularnie wykonuję peeling kawitacyjny w hotelu Agit (Lublin) i dla mnie nie ma lepszej i tańszej metody na oczyszczenie naskórka. Na początku zastanawiałam się: ale jak to? oczyszczanie twarzy przez ultradźwięki? :D ale okazalo się, że naprawde nie ma nic lepszego. Na dodatek Pani Ewa wykonuje ten zabieg naprawdę profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po peelingu
Idę tam na ten peeling, ale znajoma bardziej poleca Bio Electro Peeling, podobno lepsze i dłużej utrzymujące się efekty. Można ten zabieg z mlekiem też wykonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mialam robiony zabieg 2 dni temu w krakowie w ECO PLANT cena 180 PLN- trwal godzine. jestem mega rozczarowana i wrecz zdruzgotana tym jak wygladam. mam wrazenie, ze moja skora jest poparzona, schodzi platami, a to co wylania sie jest mocno zaczerwienione i wrecz pali, do tego efekt sciagniecia calej skory i wrecz bol. Mam ochote wlozyc twarz do lodu albo czegos zimnego, czy to naprawde normalne???, przecytalam wiekszosc wypowiedzi na ten temat i tylko jedna osoba wspominala o podobnych objawach. piszcie co o tym sadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po peelingukawitacyjnym może być poparzona skóra? Przecież to ultradźwięki, zero rozgrzania skóry! I skąd taka cena. Ja płacę w Poznaniu z peeling i maskę algową 99 zł i tak to nie jest niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_294
Poparzenie? Pierwszy raz słyszę, ja się dobrze czułam po peelingu i skóra jest naprawdę odmłodzona i wyglada jasno. Współczuję. Ja za sam peeling zapłaciłam w agicie 40 zł. Niska cena i efekty super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yustyna28
Coś musieli Ci w tym salonie źle zrobić, za silna wiązka albo maska, ciężko powiedzieć. Udaj się do innej kosmetyczki niech zerknie na to. Ja peelingi robię w medicover, mają bogatą ofertę i dobre ceny http://www.uroda.medicover.pl/home/medycyna-estetyczna/peelingi/ na jesieni zapisałam się na kilka zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednio wykwalifikowany personel od razu zakwalifikuje jakie zabiegi mogą być wykonane na twojej skórze. Ja na peeling chodzę regularnie dwa razy w roku do ArtClinique. Przeważnie na wiosnę i w jesieni bo wtedy najlepiej robić peeling. Ostatnio wybieram peeling chemiczny bo wydaje mi się że jest skuteczniejszy i że jego efektu są dłużej widoczne. Ale wybór rodzaju peelingu powinien być indywidualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również korzystam z peelingu kawitacyjnego. Wiele osób myli peeling kawitacyjny ze zwykłym peelingiem drobnoziarnistym ..... Te zabiegi nawet nie są ze sobą powiązane. Osobiście korzystam z takiego zabiegu raz na 2-3 miesiące w Klinice Urody w Warszawie przy pl.konstytucji i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zawsze robiony peeling kawitacyjny specjalnym płynem do kawitacji, który zawiera kwas mlekowy. Dzięki tem skóra jest bardziej oczyszczona i odświeżona niż po peelingu wykonanym zwykłą wodą, tonikiem czy solą fizjologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszlabym do kosmetyczki na sam peeling kawitacyjny. mialam go wykonywanego po mikrodermabrazji bodajże a potem maska algowa. w polaczeniu z tymi zabiegami dawal pewnie wieksze efekty. ale sam peeling to bylaby dla mnie strata pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam każdej kobiecie peeling kawitacyjny. On wspaniale oczyszcza skórę twarzy, a przy tym delikatnie masuje i regeneruje skórę. Pozbyłam się nadmiaru sebum. Na zabieg wybrałam się do mojej kosmetyczki z centrum kosmetycznego http://www.ckesthetica.pl/ w Piasecznie. Jestem zadowolona z efektów oczyszczania i usuwania martwego naskórka. Moja cera jest promienna i głęboko oczyszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×