Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _-_

Peeling kawitacyjny-opinie

Polecane posty

Gość gość
w salonie, do którego chodzę na zabiegi peeling kawitacyjny jest dodawany gratis do każdego innego zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie peeling kawitacyjny to jeden z lepszych zabiegów. ogólnie na pewno najlepszy jeżeli chodzi o złuszczanie. widzę że moja skóra naprawdę się po nim poprawia. najbardziej lubię pójść na niego przed jakimś większym wyjściem. nie jestem jednak za tym żeby robić go samemu w domu. ja wykonuję w gabinecie www.agnieszka-marosz.pl i mam pewność że wszystko przebiegnie tak jak powinno. nie ma co eksperymentować z twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten piling jest super:) ja mam mega problem z zaskórnikami a po tym pilingu odrazu widze efekty skura jest taka swieza i gładka:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ten piling pomaga na blizny po trądzikowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny zabieg, ale miałam skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ból głowy przez kolejne pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam. Według mnie lepszy od mechanicznego oczyszczania, które męczy bardzo skórę. Pomógł mi pozbyć się wągrów i zaskórników, skóra stała się gładsza i bardziej świeża. Wydaje mi się, że potrzeba tylko więcej niż jeden zabieg, ale najlepiej spytać o to specjalistę w gabinecie (ja robiłam w Bellisana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam peeling kawitacyjny a szczególnie ten z zieloną glinką. Bardzo fajnie działa na moją skórę i przede wszystkim rozjaśnia okropne przebarwienia których najbardziej nie lubię. Do tego ta skóra jest bardziej jędrna i świeższa. A chodzę do Image www.imageszczecin.pl w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha12
Ja chodzę regularnie do gabinetu kosmetycznego w Krakowie http://www.rubinkiewiczmed.pl/. Dzięki miłym paniom moja skóra na twarzy w końcu zaczyna powoli wyglądać. Bardzo profesjonalna obsluga, która doradzi jaki zabieg powinno się wykonać dla danej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny. Dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Głównym efektem peelingu kawitacyjnego jest: •uzyskanie odświeżonej i oczyszczonej skóry. •Oprócz efektu świeżości, skóra zyskuje poprawę krążenia, w skutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego skórę mikro-masażu wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych. •W wyniku poprawy krążenia skóra pobudza swoje komórki i zmusza je do naturalnej odnowy. •Usuwane są również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórniki czy wągry, w wyniku czego uzyskiwany jest efekt sterylizacji. •Dodatkowymi zaletami jest wygładzenie zmarszczek oraz delikatny masaż twarzy. Do skorzystania z takiego zabiegu w Krakowie serdecznie zapraszam do tej kliniki http://vivienclinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić Instytut Imeiaa. Bardzo dobre zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka009988
ja sobie bardzo chwalę peeling kawitacyjny. Moja skóra jest po nim wyjątkowo gładka i oczyszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o urządzeniu, którym można robić peeling samodzielnie w domu? Warto zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urządzenie posiada dwie funkcje: oczyszczania i tonizowania. Piszą, że jest to naturalna kuracja oraz że wygładza zmarszczki. Ponadto nie zostawia śladów, a zabieg jest bezbolesny. Chciałabym sama robić go w domu, ponieważ do kosmetyczki trzeba się umawiać i czasami długo czekać na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że warto zainwestować w dobry sprzęt, tym bardziej, że szybko ci się zwróci. Jak sama wiesz wizyta w gabinecie kosmetycznym nie należy do najtańszych, a niektóre z nas potrzebują kilku zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elli788
Ja również polecam peeling kawitacyjny, mało inwazyjny zabieg a działa cuda! Ja od roku, regularnie chodzę do Samui Spa w novotelu aiport i pani kosmetolog super się na tym zna i atmosfera cudowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie widać różnicę już zaraz po zabiegu. Skóra jest znacznie wygładzona i oczyszczona. Zdarza się, że ktoś może źle wykonać zabieg. Dlatego ja korzystam tylko z usług profesjonalistów z SCM estetica w Krakowie. Zawsze wychodzę zadowolona, z uśmiechem na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluerrrr
Zabieg Optymalne Oczyszczenie, z którego korzystam w Samui Spa w Warszawie to nie tylko wspaniała odświeżenie skóry twarzy, ale fantastyczne czasu relaksu. Oprócz kawitacji, super masaż twarzy i maseczka, nie ma nic lepszego! Pakiet zabiegów i widać różnice w wyglądzie skóry twarzy :) Polecam Wam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×