Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolendra1222222

Penis między piersiami

Polecane posty

Gość kolendra1222222

Czy lubicie seks miedzy piersi???hę??? a no i jeszcze powiedzcie mi proszę męzczyźni o jakiej dziewczynie powiedziecie ze jest goracą kochanką a o jakiej ze jest kiepska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli na \"hiszpana\" ;) z racji pewnych niedoskonałości fizycznych kobiet, zabawa nie dla wszystkich. Przynajmniej dla tych, którzy poważnie zaangażowali się w związek z kobietą z kapiszonami, zamiast piersi. :( Jak dla mnie żadna rewelacja, poza może satysfakcją że znalazłem jeszcze jedno ciekawe miejsce, gdzie mogę włożyć kutasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona413
Próbowałam i myślę ,że niektórym może to sprawiać przyjemność ,jak dla mnie nuda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona413
kiedyś te podszywy były chociaż ciekawe i zabawne ale widzę ,że nawet to na kafe zeszło na psy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero duo
Potrzebny do tego odpowiedni biust i penis. Nie mam nic przeciwko, ale traktuję to raczej jako urozmaicenie. Dla mnie gorąca kochanka, to taka, która wie czego chce w łóżku i to dostaje. Nie może być pasywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąca kochanka :O to wymysł jakiegoś pismaka, który pewnie zbił na tym kasę. Do tego żeby było gorąco wystarczy że spotka się dwoje ludzi, którzy nie wiedząc czemu, nagle robią rzeczy, których normalnie by nie zrobili. Nagle osoby, które nie mają nic do powiedzenia, zaczynają trajkotać a ci, którzy wstydzili się swojego ciała, nie pozwalają by tobie umknął uwadze, chociaż najmniejszy szczegół. ;).... O kiepskich to mam nie wiele do napisania bo ich jeszcze nie spotkałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero duo
No, nie sądzę, żebyś nie znał różnicy między "kłodą", a namiętną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłodę znam tylko z opisów, jakie pojawiają się na Kafeterii. Jeśli wydaje Ci się że zaliczam się do samców, którzy ruchają wszystko co nie spierdala na drzewo to się mylisz. Może dzięki takiemu zachowaniu i odrobinie intuicji uniknąłem, raczej straciłem czas na kobiety, które nie wydawały mi się godne uwagi, mimo że kusiły wręcz wystawioną duupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero duo
Dlatego napisałem, że nie sądzę, żebyś nie znał takiej różnicy. Po prostu są różni faceci i różne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super chciałabym tak ale nie mam jeszcze chłopaka gorąca cipka to dopiero cud i zbawienie dla chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakne uczucie posuwać duże, jędrne piersi. Rozumiem, że kobiecie nie dostarcza to szczególnych foznań, chyba że sama zabawa penisem i ten balsam na dekolcie :-) Ognista kobieta to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu tez pieszcze między piersiami gdy dochodzi biorę do ust z połykiem.Potem on robi mi minetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam małe piersi i nie da się tego zrobić a mój facet pcha tam swojego penisa jakby myślał że urosły, źle się z tym czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy jak zwykle p******i choc nie wie o czym a ty... ojj tak goraca cipka to zbawienie dla chlopcow wroc do onanizmu malutki i tak jestes paskudny i zaena kolezanka ci nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiąca
Fajnie :D Lubię bawić się tak z moim facetem :))) gorąca to jestem ja bo podoba mi się wszystko to co wymyśli mój misio i bzykamy się jak tylko się da mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 86
Mój też lubi między piersi , a potem zjechać prosto do buzi, jestem obdarzona przez naturę dużymi piersiami, więc szkoda byłoby tego nie wykorzystać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Bello pokaż je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastianek12445
Pierwszy raz zobaczyłem hiszpański seks na http://redtube.net.pl i wiedziałem, że będzie mi się podobał w realu. Mam na szczęście dziewczynę z ogromnym biustem i dla niej nie ma problemu z tym, żeby mnie zadowolić w taki sposób! Uwielbiam, mniam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo podnieca ten rodzaj seksu, szczególnie finał na biust, ale niestety mam kobietę z małym biustem, więc mogę tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako facet uwielbiam wkładać go miedzy cycuszki lecz moja zona ma za male i nie mam pojęcia co zrobić a moje fantazje biora gore polećcie cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest tu jakaś kobieta która lubi taki rodzaj sexu bo my faceci uwielbiamy to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×