Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skryta253

Pierwszy raz widziałam takie coś podczas okresu ! POMOCY

Polecane posty

Witam . Prosze o pomoc . Staramy się z chłopakiem o dziecko. Kochaliśmy się bardzo często, również w moje dni plodne. Okres , który miał się pojawić 18.08, nie pojawił się i miałam juz małą nadzieję, że może się udało. Nie było go 10 dni , po 10 dniach tj.28.08 pojawił się . Dziś tj. 30.08 zauważyłam na tamponie tak jakby 2 kawałki ( wątróbki, mięsa) tak to wyglądało . Wystraszyłam się, bo nikgdy w życiu takiego czegoś nie widziałam u sb przy okresie. I pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to "poronienie"... Czy to mogło być to ? I jak to można sprawdzić .. Jeśli coś wiecie na ten temat proszę o wypowiedź , starsznie mnie to dręczy i pomału się załamuje ...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja taka "watrobke" mam co kazdy okres, to jest naturalne, to sa skrzepy krwi i resztki peknietego jajeczka, wiec pewnie nie jestes i nie bylas w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to są skrzepy krwi, ja tez je kiedyś miałam- a dokladnie przed tabletkami anty. Po odstawieniu tez sie pojawiaja, ale bardzo male. Swoja droga czy robilas test ciazowy przy tak duzym opoznieniu okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×