Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja z 27

Pisanie erotyczne i spotkanie

Polecane posty

Gość alicja z 27

Witajcie. Od pewnego czasu utrzymuję korespondencję nazwijmy to erotyczną z facetem. Nie raz dochodziłam za jego sprawą. Teraz okazuje się że przyjeżdża do mojego miasta na kilka dni i chce się spotkać. Dodam że jest starszy 23lata ma żonę a ja stałego partnera. Czy powinnam mu ulec i spodkać się z nim jak to nazwał na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz stałego partnera to po co utrzymujesz z nim kontakt?Szczególnie, że on ma żone. Chore, szukasz wrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryzykowne , ale kuszace!!! Bylam kiedys w podobnej sytuacji , ale nie podjelam ryzyka I nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś > Jeśli ktoś zastanawia się, skąd taka sytuacja się bierze to odsyłam do wątku, gdzie w swoich wypowiedziach szerzej to opisałem: http://f.kafeteria.pl/temat/korespondencja-erotyczna-uzaleznia-p_5986796 Dla mnie założeniem takiego układu było to, żeby móc realizować swoje fantazje z "bratnią duszą", ale realnie nie skrzywdzić naszych stałych partnerów. Oprócz tego... nie miej złudzeń, że będzie jak w Waszych opowiadaniach. Koleś jest za młody, a Ty stracisz to co najcenniejsze w takiej relacji. Nie wiesz ile radości da Ci takie spotkanie, ale możesz być pewna, że ktoś ucierpi. Ty, On albo wasi partnerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z 27
Małe sprostowanie On jest starszy o 23 lata ja mam 27 a on 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybak1
Chcesz sie spotkac z 50 latkiem żeby zasadził Ci anala w przydworcowej alejce :\ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie niech kolega zasadzi a ty jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z 27
powiedzcie proszę czy ktoś tego doświadczył i czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak warto, jeśli jesteś pewna że cię nie skrzywdzi.Wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
No cóż gdybyś była sama!! A On nie miał by żony nie było by w tym nic złego!! Chociaż jestem facetem to trochę cię rozumie. Po prostu w tych waszych rozmowach erotycznych On sprawia że czujesz się w 100% zaspokojona. Chociaż tak naprawdę nie ma kontaktu cielesnego. Natomiast takie spotkanie może nie dać ci takiej przyjemności jak wasze erotyczne rozmowy. A po drugie już nie będzie taka sama relacja jak jest dotychczas. Najzwyczajniej sex może to zmienić. Spotkać owszem możecie się ale Np na takie rozmowy jak na Necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezsensowne gadanie . Nie znasz sytuacji i relacji . Nie nam to oceniać tylko tobie samej.Ty go znasz nie my.Ale ryzyko czasem się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×