Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depilka 21 pierwszy raz

po depilacji laerowej

Polecane posty

Gość depilka 21 pierwszy raz

Dzis mialam pierwszy zabieg.Depilowalam laserowo linie bikini.Mam pełno czeroych kropek a w miejscu gdzie byly wloski strupki.Jak dalej bedzie przebiegal proces gojenia.Czy spod strupkow beda wychodzily wloski ? Ile trwa gojenie i kiedy zobaczylyscie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po piątej depilacji,po trzech pierwszych miałam małe strupki,a miejscami takie jakby przypalone ciało,ale się chyba po dwóch dniach złuszczyło (znaczy zdrapałam to paznokciem,ale ślad żaden nie został),te strupki też się szybko wygoiły (na pewno poniżej tygodnia) z odrastaniem to róznie bywa,nie jestem specjalnie owłosiona,z majtek biodrówek nic mi nie wystaje ;-),myslałam,ze na trzech,góra czterech się skonczy-zresztą lekarka tez tak mówiła na poczatku włosy długo nie rosły,moze po trzech tygodniach zaczęły,ale ciensze i duzo mniej widoczne-z tym,ze to obserwacja spod pachy ;-),gdy po trzeciej depilacji zrobiłam przerwe na dwa miesiące-na wakacje,najpierw miałam spokój,moze półtora miesiąca,z jakimis cienkimi i pojedynczymi,a pozniej jakbym w ogóle nie depilowała-tak urosły,po czwartej wyrosły duzo ciensze,rzadsze i niewidoczne z pewnej odległosci-wyczuwalne tylko pod palcami,od piętej depilacji minął niecały miesiąc i nadal nic nie mam,no,pod jedną pachą-jeden włos co do bikini natomiast,na wzgórku (zostawiłam dosyc szeroki pasek) wyrastają pojedyncze,moze z 5 sztuk,a \"głębiej\" trochę gorzej,kępkami rosną-tak jakby ominął to miejsce laser,ale ogólnie nie muszę sie golic co trzy dni,bo miejscami gładko,a te co są to są bardziej miękkie,myslę,że lekarka delikatniej operuje w tych miejscach,bo są bardziej wrażliwe,a mam wrażenie,ze za każdym razem bardziej boli mam nadzieje,ze szosta depilacja bedzie moją ostatnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ja myślałam że to szybciej ile płacisz za każda wizyte?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie-o matko :o,wiem,ze są tansze,bo szukałam w necie,po trzecim zabiegu dają 50% zniżki,ja za pachy i bikini-trzy pierwsze po 760,a kolejne 20% mniej -610,no wiec niezła kasę juz wtopiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×