Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biała murzynka

po jakim czasie mozna zerwac folię ochronną z wyswietlacza telefonu?

Polecane posty

Gość Biała murzynka

tydzien temu podpisalam umowę na 3 lata. Dostalam nowy telefon. Mam gwarancję na 2 lata. Czy jak zerwę tę folię to mogą moi nie uwzglądnic reklamacji w przypadku jakiejs awarii tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ dziewczyno
ABSOLUTNIE NIE WOLNO (!) zrywać tej foli! NIGDY i w żadnych okolicznościach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie to mogą
po zerwaniu foli gwarancja przestaje obowiązywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała murzynka
czekam na powazne potraktowanie tematu :P nie jestem upośledzona:P slyszalam o przypadku ze dziewczyna kupila tel w sklepie internetowym i odeslala go z jakąs rej\klamacją. Niestety w sklepie odkleili jej tą folię, odeslali telefon tłumacząc ze skoro folia jest oderwana to telefon z pewnoscia zostal zalany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven_ZZZ
nie tylko nie zrywać ale także na wszelki wypadek umocować ją plastrem, żeby przypadkowo nie uległa zerwaniu. Wiem coś o tym, bo już miałem taki problem - telefon spadł, wyświatlacz pekł i katastrofa a gwarancja poszła się piep....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz ci los tego to ja nie
wiedziałam. Dobrze, że powiedzieliście. Ja już zerwałam, no i zarysowałam szybkę 😭 Muszę zmienić obudowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej nie zrywać
wcale. kupiliśmy z narzeczonym takie same modele telefonów i on zerwał folię bo w sumie po jakimś czasie sama się odkleiła i po paru tygodniach miał wyświetlacz strasznie zarysowany, a mój dalej wygląda jak nowy. A o tej gwarancji to nie wiedziałam ,dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masienka
Ja mam telefon już kilka miesięcy, folia na wyświetlaczu ledwo się trzyma, ale nie mam zamiaru jej zrywać, tak samo folia na klawiaturze, chociaż trochę ciężko się smsy pisze. Trzeba szanować to, co sie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy tak na powaznie
??? to moze lepiej telefon w pudelku zostawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro folię dają za darmo
to trzeba ją trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jaja jakieś
????? A nosicie telefony w pudełkach obłożone styropianem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaczek
nie zrywaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że nosimy w pudełka
ch - przecież to też darmowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała murzynka
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makina
najlepiej to w ogole nie uzywac tego telefonu w czasie 2 lat jak jest na gwarancji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała murzynka
matko święta! ludzie ja poważnie pytam i oczekuję poważnej odpowiedzi. To nie jest zadna prowokacja. Wiem ze to dziwne,ale z tym nieuwzględnieniem reklamacji to prawda. Mam olac ten system i zrywac? a jak sie popsuje tel po roku to co/ Po jakim czasie zerwaliscie swoje folie ochronne?help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zerwałam i nic;p oddałam do reklamacji bo nie chciał mi sie ładowac. A jak odesłali mi kom. to nakleili nowa folie na wyswietlacz;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to miałaś szczęście
no to miałaś szczęście viki19. Tej folii nie wolno zrywać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co chodzi z tą folią,mi z obudowy po pół roku zaczęła złazić farba i oddałam normalnie na reklamację i uwzględnili pomimo tego że miałam zerwaną folię z wyświetlacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą folia to jaja sobie robicie;D haha. Tak samo telefon moze byc odrapany cały i nic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwiaaannna
NIE!!!!!!to nie moze byc na powaznie hahahaha. A moze najlepiej w ogole nie zabierac tel z salonu i tylko go ODWIEDZAC????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to miałaś szczęście
żadne jaja. Tego nie wolno ruszać, przeczytajcie sobie umowy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam telefon w plusie i nic;] chodzi o to żeby nie rozkręcać obudowy bo zostanie zerwana naklejka zabezpieczająca. I nie można samemu wgrywać softa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja slyszalam
ja slyszalam,ze ta folia to sama odpada jak telefon dojrzeje. taki swiezo kupiony jest jeszcze mlodziutki i ma bardzo delikatny wyswietlacz, a jak troche podrosnie to wyswietlacz zarosnie twarda plastikowa membrana i dojdzie do obumarcia folii,ktora sama odpadnie. bedzie to oznczalo,ze telefon jest juz dorosly i moze rozpoczac okres godowy. trzeba wtedy troche uwazac, bo robi sie nieposluszny i agresywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestńcie już
robić wode z mózgu tej dziewczynie.Zrywaj te folię i juz o nic nie pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coz ze ze szwecji
zerwij folie, jaja sobie z ciebie robia, w kazdym moim telefonie zrywalam folie i oddawalam do reklamacji i nic sobie z tego nie robili, tak jak ktos powyzej napisal nie mozna rozkrecac telefonu bo rozerwiesz naklejke gwarancyjna, i nie zrywaj naklejki z baterii, to wszystko ;p nie znam osoby ktora by nosila telefon z przyklejona folia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coz ze ze szwecji
ja swoja folie zerwalam zaraz po wyciagnieciu telefonu z pudelka, jeszcze w salonie przy konsultantce ktora kazala sprawdzic czy wszystko dziala ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×