Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cziki12121

pocenie się, zapominanie, stres

Polecane posty

Gość cziki12121

Przed odwiedzeniem lekarza chciałabym uspokoić swoje sumienie potwierdzając, że mam po prostu niedobór jakiś witamin. Mianowicie od jakiś 3-4 lat nawet jak jest zimno podczas ruchu mam cały kark spocony, ostatnio doszło do tego zapominalstwo, a osiągnelo taki poziom, że nie pamietam po wyjsciu z klatki czy zamknelam drzwi. wiadomo, że każdy tak ma od czasu do czasu, ja mam tak za każdym razem oddalając się od domu. dzisiaj np. wyszlam na zakupy, przeszlam 10 metrow, po czym nie wiedzialam po co wyszlam i musialam wrocic do domu. moze u 70 latka byloby to normalne, ale mam rocznikowo 22 lata. przez okres liceum mialam anemie przy czym wydawalo mi sie, ze mam jakas fobie tlumu. jestem na 3 roku studiow, gdzie wiele z zajec to prezentowanie lub wypowiadanie sie w 1-4 osób. na pierwszym roku zawsze byl stres, ale to co teraz przezywam to jest cos niewyobrazalnego. trzesace sie rece, przyspieszony puls, jakanie sie i drganie strun glosowych. nawet boje sie spojrzec podczas prezentowania na kolegow ktorych dobrze znam. poza uczelnia nie mam zadnego stresu, nie mam oporow wypowiadac sie do grupy ludzi. dodam jeszcze ze stres pojawil sie rok temu, wczesniej wystepowalam w przedstawieniach, konkursach recytatorskich itp. moze mylnie łącze te objawy. jeszcze raz wspomne, że mam zamiar iść do lekarza, więc prosze nie pisac, ze musze udac sie do specjalisty, a najlepiej do psychiatry. ja to wiem!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób sobie badania hormonów tarczycy i przeciwciał tarczycowych (TSH, a-TPO, a-TG, ft3 i ft4 - lekarz da Ci na pewno skierowanie przynajmniej na część z nich na NFZ, resztę możesz zrobić prywatnie) mi te wszystkie objawy kojarzą się z niedoczynnością tarczycy spowodowaną chorobą autoimmunologiczną, która nazywa się Hashimoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz klimakterium proste albo łojotok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniek heniek
to może być debilizm idź do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób badania tarczycy, ale objawy mogą również sugerować klimakterium. Mam podobnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cziki i co ci jest? bylas u lekarza? ja mam fobie spoleczna ,a od jakiegos czasu doszla potliwosc tzn sa takie chwile (glownie stresowe ale nie tylko) ze sie poce na plecach i klatce piersiowej.zawsze bylo na odwrot np w upal wszyscy spocen,a ja nie,na aerobiku wszystkie kumpele upocone a ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×