Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pociełam się

Polecane posty

Gość gość

Witam. Dwa lub trzy dni temu się pociełam.. Wiem że napewno większości z Was to nie interesuje ale musiałam o tym komuś powiedzieć ponieważ strasznie mnie to męczy.. Jestem straszną panikarą i przejmuje się praktycznie wszystkim.. Mam jakiś problem ( dla innych pewnie nawet nie byłby problem) i przejmuje się tym problemem bardzo długo.. Później ten " problem " przechodzi. I oczywiście mam nowy problem i tak w kółko.. Teraz mój problem to właśnie to pocięcie się ponieważ bardzo tego żałuję i jestem strasznie smutna z tego powodu bo normalnie o problemie mogłabym powiedzieć rodzicom.. O tym też bym chciała powiedzieć ale sie boję nie wiem jak zareagują, będą źli i będą wypytywać dlaczego to zrobiłam :/ Zanim to zrobiłam to oczywiście umylam żyletkę a konkretnie ostrze od temperówki we wrzątku i płynem do mycia.. Odrazu jak to zrobiłam to zaczęłam przeszukiwać Internet w sprawie " jakie mogą być skutki cięcia się " itd. :/ Na jednej stronie znalazłam że żyletka może się ułamać i popłynąć z krwią do serca i to może doprowadzić do.. :/ Panicznie się boję, boję się że coś mi się stanie a uświadomiłam sobie że mam całkiem fajne życie i kochanych rodziców.. Mam też problem że boję się zasnąć bo boję się że umrę we śnie.. Proszę pomóżcie mi czy mam o tym powiedzieć rodzicom i co mam powiedzieć i co mi jest czy to depresja czy co to może być? Przepraszam rozpisałam się. Mam 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj jeżeli sama wiesz , że masz fajnych rodziców powiedz im o tym jak najszybciej , oni Cie wesprą , dziewczyno Ty potrzebujesz natychmiastowej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×