Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takarybcia

Podczas seksu czuję się jak mała dziewczynka

Polecane posty

Gość takarybcia

a mam 21 lat więc dziewczynką nie jestem, czuję się tak gdy facet mnie rozbiera, rozkłada mi nogi i wchodzi we mnie a ja lubię się czuc taka bezbronna, lubię czuc że jest moim panem wtedy i robi ze mną co chce, to mnie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takarybcia
Nie wiem czy to co teraz napiszę ma związek z tym że podczas seksu tak się czuję ale jak byłam mała miałam z 7 lat to mój cioteczny brat zaprowadził mnie do swojego pokoju miał wtedy z 15,16 lat i tam mnie rozbierał i dotykał mnie w intymne miejsca a ja nic się nie broniłam bo nie wiedziałam co mi robi, potem gdy miałam ok 9 lat kolegowałam się z moimi dwoma kolegami z klasy i raz poszłam z nimi do takiej szopy i tam mnie rozbierali i się całowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takarybcia
Czy te doświadczenia z dzieciństwa mogą miec wpływ na moje fantazje erotyczne czy na życie seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terminator 4
juz kiedys o to pytałas wiec co jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka.zbujka
kazda kobieta tak ma, oczywiscie te fantazje sie zmieniaja od czasu do czasu ale ty dziecko o czym ty wogole piszesz??mlodziutka piczka jestes, a juz o sexie?a mama, tata co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takarybcia
lisiczka.zbujka a to coś złego że piszę o seksie? Mnie by zdziwiło gdyby o takich rzeczach pisała szesnastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terminator 4
dziewczyny daja tylko tym najbogatszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takarybcia
Terminator 4 dobrze się czujesz? Większośc polaków to biedni ludzie bez kasy i mają żony,dziewczyny,kochanki. Nie liczy się kasa kiedy się kogoś kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×