Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

marawstala

Zarejestrowani
 • Zawartość

  13667
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1391 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jak popatrzycie na wszystkie działy to będziecie miały pełen obraz sytuacji jaka tu mu miejsce...
 2. marawstala

  kołcz bez uprawnień

  * Na jej kanale : )
 3. marawstala

  kołcz bez uprawnień

  Oki dzięki... na swoim kanale YT widzę tylko jak opowiada o tym gdzie była, z kim i co robiła, jest też coś zakupowego... nic kołczingowego chyba tam nie ma, ale też nie przeglądałam aż tak dokładnie...
 4. marawstala

  kołcz bez uprawnień

  Nie znam : )
 5. marawstala

  Overthinking

  Całkiem możliwe... Wrzucę tu link dla tych którzy lubią rysować (po wejściu wyświetliła mi się propozycja darmowego nagrania, ale na YT ten film jest prywatny dlatego nie wrzucę... ale może komuś też się wyświetli) coś o znoszeniu ograniczeń neurograficznie : ) https://neurografika.art/neurografika/
 6. marawstala

  Overthinking

  A sorki odp tak jakbyś była autorką tego tematu : )
 7. marawstala

  Overthinking

  Neurografika to takie swobodne rysowanie i kolorowanie... z kolorowankami yhym bywa różnie niektórzy się zrażają widząc ilość chyba o to chodzi bo wiem, że nie każdy lubi... mniejsza z tym W takim razie może właśnie zastanów się co byłoby Twoja oazą spokoju... może sport, niektórzy w taki sposób wolą spędzać czas (przykład pierwszy z brzegu).
 8. marawstala

  Overthinking

  Dzisiaj wertowalam stronki w poszukiwaniu fajnych i nie szkolnych akwarelek (chodzi o farby akwarelowe) bo coś mnie naszło żeby spróbować (ostatni raz to malowałam nimi w podstawówce i nie lubiłam)... a piszę o tym w sumie też dlatego bo gdzieś ostatnio słyszałam, że genialne dla umysłu i właśnie wyciszenia myśli jest uwaga! Malowanie : ) Jak ktoś gorzej sobie radzi to kolorowanki... i w sumie myślę, że faktycznie coś w tym jest.
 9. Może jakaś taka nazwa bardziej po naszemu... nie wiem w ten sposób może się wyróżnisz na rynku
 10. Jeśli chodzi o fotografie to szkoła nie jest potrzebna... nawet w necie jest masa kursów gdzie dowiesz się podstaw a później ewentualnie jakieś kursy na żywo jeśli będzie taka potrzeba... Papier nie jest tu potrzebny wg mnie ale umiejętności owszem.
 11. Próbuj różnych rzeczy bo chyba tylko w ten sposób sprawdzisz/odkryjesz co Cię interesuje, co lubisz robic... a co nie...
 12. marawstala

  Liceum dla dorosłych

  Nieważne jakie ma opinię... spróbować i tak możesz jeśli masz ochotę.
 13. marawstala

  Liceum dla dorosłych

  Konkretów Ci nie podam, moja znajoma kończyła (miała chyba kompleks na tym punkcie)... zajęcia mieli jakoś weekendowo i to w sumie tyle, była zadowolona.
 14. marawstala

  stracilam zdolnosc rozumienia co ktos mowi

  Już trochę się tu rozwinęłam... tylko to mi przychodzi na myśl
 15. marawstala

  stracilam zdolnosc rozumienia co ktos mowi

  No właśnie nie do końca wiadomo co znaczy to "nie rozumiem co się mówi" czy chodzi o niedosłyszenie czy niezrozumienie treści... czy są to pojedyncze słowa czy pełne zdania... Czy uczestniczy w tych rozmowach od początku bo jeśli próbuje nadrobić zrozumienie słuchając od środka to może nie łapać... albo zwyczajnie chodzi o niezrozumienie danego tematu jeśli dotyczy jakiejś konkretnej dziedziny w której nie jest zorientowana... W każdym razie jeśli to problem ze słuchem to laryngolog szybko zweryfikuje czy wszystko jest ok.
×