Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podejrzewam że właściciel mieszkania wchodzi tu gdy mnie nie ma. Co robić ?

Polecane posty

Gość gość

Jestem na 90% pewna, ze tu wchodzil co najamniej 3 razy, nie mam schizofrenii, nie biore narkotyków, nie pije widze, że coś było ruszane a pewności nabrałam gdy wróciłam wieczoram a pokrywa laptopa była nie domknieta i przycisk power mrugał, czyli probowal go wlaczyc ale mam haslo, wiec komputer byl w stanie czuwania te kilka godzin, ruszyłąm myszką i na ekranie pojawiło się ze wprowadzono kblędne haslo i pojawilo sie pytanie pomocnicze, tak ustawilam... tego dnia w ogole nie wlączalam laptopa bo wstalam pozno, prysznic, kanapka i wybiegłam w pospiechu... To legalne ? chyba nie :O chce to nagrać jakoś i zgłosic i wyprowadzic sie, nie mam zamiaru mu placic za ten miesiac za takie zachowanie, w nocy boje sie spać bo wyobrazam sobie ze wejdzie tu i mnie zgwałci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przychodzi wąchać ci majtki i czepie konia,myj wanne dokladnie przed kompielom bo zajdziesz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustaw kamerkę na wprost drzwi i nagrywaj. A póki co na noc, blokuj drzwi i kup sobie gaz pieprzowy, trzymaj przy łóżku jak zacznie się dobijać to mu w gały ładujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo sprawdzic czy wszystko jest ok. Tym bardziej jak krotko tak mieszkasz ... /nie zna Cie na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony to jego mieszkanie i wolno mu wchodzić ale z drugiej to niezła z niego menda jak przychodzi gdy ciebie nie ma bo nie powinien grzebać w twoich rzeczach. Dobrze że ci laptopa nie zapierdzielił. Zmieñ mieszkanie najlepiej bo dalej będą takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmienić zamek i umówić się z nim żeby przyszedł jak ty jesteś w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa prawo wchodzić do mieszkania i sprawdzania czy jest porządek ma ale grzebać w jej laptopie już chyba nie bardzo :O dobrze ze miałaś to hasło, ja bym się wyprowadziła jak najszybciej to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze ma prawo przyjsc ,sprawdzic czy wszystko w porzadku,tym bardziej jak krotko tam mieszkasz, ale nie ma prawa grzebac Ci w rzeczach,badz krasc Twoich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jak wynajmowałam mieszkanie to też włascicielka przychodziła i grzebała w moich rzeczach a nawet otwierała skrzynke na listy i zabierała moją korespondencje a wyszło jak listy z banku do mnie nie dochodziły i awiza. Zmień mieszkanie bo niektórzy tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko porozmawiaj z nim i spytaj go dlaczego włączał twój laptop, zobaczysz co ci powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to nie człowiek tylko poltergeist przestawia ci przedmioty, wezwij egzorcyste na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo, nikt normalny nie zaglądałby do twojego laptopa, a sprawdzić czy wszystko ok, to pewnie mógłby przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie. Nikt "normalny", a w tym przypadku do normalności mu daleko. A takich debili jest pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma prawa grzebać w jej osobistych rzeczach! Nawet nie jestem pewna czy jak jej nie ma i jest spokój (tzn. np nie przecieka woda, nie grzmoci włączony tv itd) , to ma prawo wchodzić pod jej nieobecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jak sie go spyta czy grzebał w kompie to zaraz sie wykręci że nie grzebał albo nawet może na nią skoczyć z ryjem i zrobić awanture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak może zmienić zamek w nie swoim mieszkaniu pomyśl zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma prawa wchodzić do mieszkania pod twoją nieobecność. Tylko w nagłych sytuacjach, jak zalanie, pożar itp. Zamontuj kamerke, jeśli masz taką możliwość. W nocy, by się nie bać, zamykaj drzwi i zostawiaj klucz w zamku, wtedy nie otworzy, bo nie wsadzi klucza ze swojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw raz kupe w klozecie nie spuszczaj jej. Wiecej nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×