Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Ona123456

Polaku czy zwiazalabys sie z....

Polecane posty

Gość gość Ona123456

Polaku, czy zwiazalabys sie na powaznie a moze nawet ozenil z murzynka? Jesli tak, to dlaczego? A jesli nie, to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaku, czy związałAbyś się ? Kiepsko z gramatyką u ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie :D Duza liczba murzynek jest pięknych jak np. Mel B, Tyra Banks. Ich plusem są fajne pupy i to, ze pięknie się starzeją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak piekne.....az do 1 dziecka, potem 2hahaha Mel B ma w ch kasy wiec I ma za co o siebie dbac, a raczej ma osoby ktore o nia dbaja. Zwykla murzynka musi sama......ale jak widac chlopaki nadal fantazjuja I mysla ze kobieta, czy to biala, czarna, zolta czy inna....ze sie rodzi w makijarzu, wyfryzurowana, wydepilowana itd. A co z wulgarnym I agresywnym zachowaniem czarnych, bo tez mieszkam w uk I widze roznice miedzy zachowaniem bialych I czarnych. No I co z waszym rasizmem? Czy on dziala tylko w 1 strone czyli jak wy czarne to ok, ale jak biala kobieta to juz beeee A ponoc jeszcze smrod od czarnych....hahahah Teraz juz ok, jak to wy macie zamoczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale żeby nie miała zbyt ciemnej karnacji. Murzynki czarne jak smoła mi się nie podobają. Często mają fajne ciało i ich cera wolniej się starzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobają mi się muzinki. najpiękniejsze to mają wargi do piersi, piersi do wargi a wargi do kolan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie związałbym się z murzynką, bo po prostu uważam czarnych za gorszych ludzi. Z resztą murzynki mi się nie podobają, inna sprawa to mulatki. Związałbym się jedynie z białą kobietą bądź z latyboską lub Azjatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×