Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Możecie uznać mnie za totalnie nieodpowiedzialną osobę z sianem w głowie ale prosze jednak o pomoc wyśmiać możecie na końcu. Otóż w skrócie... Byłam z narzeczonym w intymnej sytuacji co skończylo się jego orgazmem. Swoją spermę wytarł chusteczką i później dotykał mnie reką w miejscach intymnych. Jeśli nawet jakaś drobina nasienia została na jego ręce to możliwe jest bym zaszła od tego w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkładał palce do środka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mówi ze to nawet nie tą ręką i ze nawet jesli to czułby że ma na niej spermę. Jeśli ją wytarł to możliwe by coś zostalo czego by nie czuł a jednak by bylo?... Boże bo ja już mam schizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było go wysłać do łazienki by umył ręce to raz a dwa jak się umawiasz z narzeczonym to co za problem zawczasu policzyć i się zastanowić czy masz dni płodne lub środki antykoncepcyjne np. gumkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba czasu już nie cofnę więc tego typu rady na nic się zdadzą. Po za tym wiem to. Jednak w takich sytuacjach no wiadomo jak jest. A co do gumki to na palca mial sobie ją ubrać? Mam bardzo nieregularny cykl toteż trudno jest oszacować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez bzykania zapłodniona.Masz 2 c**eczki zamiast główeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×