Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy

Polecane posty

Gość gość

witajcie moja siostra ma taki problem odbywa praktyki w pewnym sklepie i przez pewien czas było wszystko ok ale przez ostatni czas pracownice jak i zona szefa zaczęły się do niej opryskliwie odzywać czepiać się o byle co i wyśmiewać typu ze kombinuje cały czas mianowicie siostra ma problemy zdrowotne głowinie przez te praktyki wykryto u niej silna nerwice martwię się o nią bo przestała jeść i popada w anemie mianowicie ostatnio zemdlała w domu a była sama i była jakieś 10 min była nie przytomna i lekarz skierował ja na badania i nikt jej nie wierzy mówią ze kombinuje była taka sytuacja jak szefowa kazała jej zamieść przed sklepem i powiedziała jej tak " zamieć przed sklepem chyba ze nie potrafisz to nie rób tego...." i w ogóle sie opryskliwie do niej odzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzie do opiekuna praktyk, mówi jak jest i prosi o zmianę miejsca praktyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
była u wychowawczyni i można było zmienić praktyki do końca września ale wtedy było już lepiej tak jak by wiedzieli ze w tym czasie można zmienić praktyki a jak termin się skończył wszystko wróciło naprawdę się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, ja zmieniałam praktyki w trakcie roku, ale to było parę lat temu. Wydaje mi sie że wychowawca nie chce wam pomóc. Przedstawcie powód i nie dajcie się zbyć głupimi argumentami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli moja siostra jest w ostatniej klasie ? da się zmienić praktyki po takim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ktoś dorosły idzie z nią do wychowawcy. Jeśli nie będzie chciała pomóc to idźcie do dyrektora. Wszystko da się załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że tak, o ile mówimy o technikum. Ja chodziłam własnie do technikum i praktyki mogłam odbywac za każdym razem w innym miejscu. W trakcie odbywania praktyk pojawił sie okoliczności że musiałysmy z kolezankami zrezygnować i nasz opiekun nie miał problemów. To właściciel firmy robił nam problemy i chciał nawet nastraszyć że nie zaliczymy praktyk. Jeśli siostra chodzi do zawodówki to nie mam pojęcia na czym to polega, ale przecież każdą umowę da się rozwiązać. W koncu krwia się tam nie podpisywała bez przesady. Każda umowę mozna zerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zrobię mam nadzieje ze to pomimo bardzo male miasteczko zabite dechami da się coś zrobić i ci ludzie w szkole nie są zacofani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tak jak mówię, bądźcie pewne tego co chcecie osiągnąc i nie dajcie się zbyc byle gadaniem. Jak wychowawca będzie się upierał to może dyrektor szkoły pomoże? powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to zawodówka i co najgorsze mam nadzieje ze da się uowe zerwać bez żadnych problemow i bez zepsucia mojej siostry reputacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie teraz jestem bardziej silna i pewna tego co chce osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie twoja siostra powinna mieć zepsutą reputację, tylko pracodawca. I powinniście to zgłosić, żeby nie wysyłali tam innych uczniów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem tylko moja siostra jest nie śmiała i nie wchod******onflikty jak to napisać nie ma wyparzonej mordy nie umie się bronić byłam w sklepie to wszystkie siedziały przy kawusi a moja siostra z boku to az serce się kraje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×