Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomożcie przesladowana

Polecane posty

Gość gość

witajcie moja siostra ma taki problem odbywa praktyki w pewnym sklepie i przez pewien czas było wszystko ok ale przez ostatni czas pracownice jak i zona szefa zaczęły się do niej opryskliwie odzywać czepiać się o byle co i wyśmiewać typu ze kombinuje cały czas mianowicie siostra ma problemy zdrowotne głowinie przez te praktyki wykryto u niej silna nerwice martwię się o nią bo przestała jeść i popada w anemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy można zmienić te praktyki czy nie jest za późno siostra była u szefa aż się popłakała a te się wszystkiego wyparły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz cycki szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy co kombinuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mianowicie ostatnio zemdlała w domu a była sama i była jakieś 10 min była nie przytomna i lekarz skierował ja na badania i nikt jej nie wierzy mówią ze kombinuje była taka sytuacja jak szefowa kazała jej zamieść przed sklepem i powiedziała jej tak " zamieć przed sklepem chyba ze nie potrafisz to nie rób tego...." i w ogóle sie opryskliwie do niej odzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co byście zrobili na moim miejscu jak nikt nie chce jej wierzyć że tak ja traktują szef tez nie wierzy bo idzie za rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×