Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mojune

Problem

Polecane posty

Gość mojune

Cześć, mam pewien problem. Mianowicie od 3 miesięcy nie mam okresu. Ostatni cykl jaki miałam był dziwnie krótki, miał 22 dni, przy tym że przedtem mój stały cykl miał 30-32 dni. Z chłopakiem sie zabezpieczaliśmy, ale jednego dnia tego nie zrobiliśmy, nie skończył we mnie, więc zaczął sie stres. Do strachu doszły pewne objawy, jak problem z pęcherzem (wypije szklanke wody i musze niemal od razu iść do toalety), słyszałam też że zaraz na początku przychodzi ochota na kwaśne rzeczy i ja właśnie tak miałam, dodatkowo wydaje mi sie że mam gęstszy śluz i mam silne bóle obu jajników. Wiem że powinnam iść do ginekologa, ale mam głupi sposób myślenia, ponieważ zdarza mi sie mieć jeszcze "spokojne" dni, kiedy sie aż tak nie martwie. Wiem że powinnam tydzien po tym jak pierwszy okres nie nadszedł zrobić test ale tak sie tym stresuje że za każdym razem kiedy stoję przed apteką/półką z testami robie w tył zwrot. Jak duże są szanse że jestem w ciąży i czy to mogą być objawy czegoś innego ? Któraś z was miała podobne objawy ? Dodam że poza tym co napisałam wyżej nic nie odczuwam i troche zbagatelizowałam problem bo mam problemy z hormonami, jeden lekarz stwierdził nawet możliwość policystycznych jajników (nie miałam robionego wtedy usg), ale nie przyjmuje żadnych tabletek, ponieważ dopiero miałam iść na oddział endokrynologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to siedź i zastanawiaj się dalej i zamiast pójsc do lekarza, to dopytuj na kafe- tu na 100% zostanie ci postawiona diagnoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojune
Raczej mi chodziło czy to może być coś innego ? Bez nerwów, pytanie to pytanie, jakoś problemy sfrustrowanych nastolatków o wydzieline z penisa czy masturbacje są normalniej traktowane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×