Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

programy partnerskie

Polecane posty

Gość gość

co sądzicie o zarabianiu w ten sposób - dzięki programom partnerskim??? czy to jest w ogóle opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o jakich programach partnerskich mówisz o klikaniu w reklamy.? Czy o promowaniu ofert banków, księgarni , i tak dalej... W tym drugim wypadku trzeba prowadzić stronę , bloga ... Masz pomysł na ciekawego bloga , abyś miał czytelników , a jednocześnie , ktoś może zobaczy jakiś baner i go zainteresuje, a nie oleje go . i może za pół roku, ktoś coś kupi i dostaniesz prowizje. Ale do prowadzenia bloga trzeba mieć pasję i tematy do pisania.... Przykład bloga 18+ z PP to można w poszukać google: Mój kącik zarabiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Programy partnerskie to gowno, nic na tym nie zarabiasz. Reklamujesz jakieś szajsy a dostajesz kasę tylko, gdy ktoś się na coś skusi. A klikanie w reklamy to już całkowita ściema. Nie zabieraj się za to, bo tam nie zobaczysz nawet złotówki za to żebranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"spoko zarobić"? A ile to jest to spoko? W złodziejskich mlm-ach czy innych programach partnerskich zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dołączyłam 3 tygodnie temu do lepszej oferty. Tematyka bardzo fajna - rachunki domowe. zarabiam jak ktoś chce zmienić dostawcę prądu na tańszego. początkowo byłam do tego sceptycznie nastawiona ale widzę, ze ludzie całkiem chętnie do tego podchodzą, i mam już kilka umów zaklepanych!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście zarobiłam już kilka tysiaków miesięcznie na programie partnerskim i dalej zarabiam. Jestem zarejestrowana w 3, natomiast najlepszym z nich jest Profi Credit. Tam to idzie zaszaleć :) na kredyt popyt był i będzie, to nie ulega wątpliwościom. Zdarzyła się już raz taka sytuacja, że dzięki nim musiałam się utrzymać. Reasumując Profi Credit daje stałe źródło dochodu i polecam tym którzy jeszcze się nie zarejestrowali - zrobić to i działać. Za klienta mam aż 160 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×