Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prosze o pomoc czy to grzybica paznokcia

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam problem, otóż już drugi raz pojawia mi się takie coś na paznokciu. Za pierwszym razem po prostu paznokieć odrósł, myślałam, że to koniec, ale znów to się pojawiło. Pokazuję zdjęcie, mam nadzieję, że coś widać. Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu. pl.tinypic.com/view.php?pic=osy0r6&s=8#.U2awRU20PJg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę, bo martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona_27
jesteś żałosnym odpadem poporodowym, a kiedy zdechniesz nakarmię tobą moje maciory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam, że dobry jest olejek herbaciany, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiele widać, to może być grzybica lub efekt uderzenia w aptece bez recepty kupisz sztyft do smarowania z olejkiem drzewa herbacianego i triclosanem "Steper"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nigdzie się nie uderzyłam :/ hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co w necie konsultować, tylko trzeba iść do lekarza. A jeśli szukasz informacji o grzybicy, to polecam stronkę leczpaznokcie.pl, gdzie są porady lekarzy i dużo info na temat tej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka11
Ja bym na twoim miejscu wybrała się do gabinetu podologicznego. Moim zdaniem najlepszy jest na Kondratowicza w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to grzybica paznokcia to wybrać się do lekarza ale ja osobiście nie chciałabym się napychać tabletkami bo i przy okazji rozwalę sobie wątrobę. Znajomą udało się namówić na laserowe leczenie grzybicy paznokci -http://www.beauty.com.pl/pl/leczenie-grzybicy-paznokci - i jest zadowolona mimo, że już troszke czasu mineło. U nie była to grzybica paznokci u stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×