Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcelka777

Proszę O Pomoc

Polecane posty

Witam Mam Na imię Marcjanna Jestem Samotną Matką Która wychowuje samotnie trójkę dzieci Hanie 4latka Asie 5 Filpka 6 latek ... Mieszkam z Siostrą I jej 10miesięcznym synem z Bratem i z chorą Mamą mieszkamy w 8 osób na jednym Pokoju ... Mam Dochody z OPS alimenty również mam lecz to mi nie starczy by utrzymać moje dzieci :( Szukam w ciąż pracy ale brak efektu chodź się staram ... wołałam raz o pomoc to przez ludzi zostałam z bluzgana :( a moje dzieci nawet szafy na Ubranka nie mają :( Tragedią jest życ w takich warunkach i bez niczego nie raz to nawet na chleb zabraknie :( ... chciała bym dać dużo moim dziecią lecz tak naprawdę nie mam nic :( Pomóżcie nam nie bądźcie na to obojętni ... Gdyby nie taka moja sytuacja nie prosiła bym o pomoc !!! Mieszkałam z Ojcem który pił po jakimś czasie zostałam wyrzucona przez niego gdzie miałam pujść na ulice ? . Proszę was bardzo niech w końcu nam ktoś pomoże bo z dnia na dzień brakuje nam sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest MOPS,jest Urząd Gminy,jest Caritas o co ci chodzi?Masz neta, to widocznie wcale nie jest ci tak zle...Idz do roboty,siostra dzieciakami może się zająć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Pomocnych E-Mamach jest ostra weryfikacja ,trzeba wszystko udokumentować ,więc jeśli faktycznie jesteś w potrzebie możesz tam spróbować o ile masz dokumenty na ładne oczy nic nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co były ci dzieci ? jedno ok , zdarza sie ale te nastepne dwoje po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne szukasz pracy i nie możesz jej znaleść. Nie wierze w to. Jak ktoś chce naprawde znaleść prace to znajdzie,.Może ciężką i mało płatną, ale to zawsze coś. Najłatwiej narobić sobie dzieci i mieć usprawiedliwienie dla swojego lenistwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedią jest życ w takich warunkach i bez niczego nie raz to nawet na chleb zabraknie smutas.gif ... chciała bym dać dużo moim dziecią lecz tak naprawdę nie mam nic smutas.gif Pomóżcie nam nie bądźcie na to obojętni x takie bajki możesz wciskać innym,ale nie mi bo obracałam się w różnym środowisku. Moja starsza koleżanka-sąsiadka ma 3 letnie dziecko i też "nie może znalezć pracy". Korzysta z ops i DOSTAJE JEDZENIE Z CARITASU. Nieraz dają tyle płatków kukurydzianych i kasz że to wyrzuca :O Oprócz tego można dostać masła, kartony mleka, konserwy. Dostaje paczki żywnościowe na Boże NArodzenie i Wielkanoc-kakao, czekolady, sery, konserwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie u nas na smietniku zawsze po swiatecznych zbiorkach zywnosci pelno makaronu i kaszy bylo z napisem:pomoc z unii europejskiej. jakby dawali piwo to nikt by nie wyrzucal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo marcelka sobie poszła :D pewnie liczyła że poda numer konta i jakiś jeleń przeleje jej pare zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby was spotkalo to samo w zyciu ,wy chyba nie wiecie jak wyglada pomoc spoleczna-dostanie kobieta platki ,kasze i co?dzieci maja jesc na biezaco kasze/?3 dzieci to ogromny wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwią się że poszła jak tak na nią naskoczyli. Żebyście pozdychali plastikowe kobietki z głodu . Ciekawe jak by się mężusiowi noga powineła i jedna z drugą w takiej sytuacji by się znalazła. Co za ludzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZarnulka 1919 jesteś głupsza niż obsługa cepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnulka1919 jest dobrze sytuowana , oj musiała się dziewczyna napracowac robiąc lody i dawać doopy różnym bogatym facetom. Twu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka77
Ludzie nie ma cie pojecia co to jest bieda ! a ona nie wybiera nie chce zadnych pieniedzy od was ja poprostu prosilam o normalna pomoc ! o zywnosc tyle ile mozecie pomoc ... ale zle zrobilam ze tu napisalam ja juz to przerabialam zostala zbluzgana przez ludzi nie raz bo dla tego ze mam trujke dzieci i zostalam sama .... nie pisze tego do normalnych ludzi . Pozdrawiam tzch co im bieda w d**e nie zagladla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×