Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malusia śnieżynka

Proszę powiedzcie kiedy po odstawieniu tabletek zaszłyście w ciąże ? proszę ..

Polecane posty

Gość malusia śnieżynka

pomóżcie . Lekarka kazała mi przestać brać taletki i ostrzegła że pół roku przed planowaną ciążą trzeba zaprzestać zażywania tabletek. Planujemy dzidziusia ale dopiero po koniec tego roku zaczniemy starania . Proszę o wasze sytuacje i poglądy .🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia śnieżynka
Wiem że bardzo dużo tu szczęśliwych mamuś , a może pamiętacie po jakim czasie jeśli oczywsiście brałyście tabletki zaszłyście w ciąże ? :) prosze napiszcie jak to u was było . Jak lekarze mówili i doradzali ? Oczekuje na pozytywne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
ja bralam tabletki ponad 8 lat, co rok robilam przerwe na miesiac i robilam probe watrobowa. Podjelam decyzje o dziecu, poinformowalam mojego gina. I teraz jego slowa: " radze odczekac 3 miesiace i zaczac starac sie i dziecko, ale jezeli zajdzie pani wczesniej absolutnie nic sie nie stanie... tylko jest ryzyko wystapienia ciazy mnogej badz pierwsze okresy moga byc bezowulacyjne, a po co sie denerwowac od samego poczatku ze nie moze pani zajsc w ciaze?!" dodam ze ja bralam harmonet i zaszlam w 3 cyklu i mam zdrowe duze dziecko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaasa
najlatwiej zajsc od razu po odstawieniu... poza tym zeby czekac pol roku to jakis bzdet, bo bardzo czesto jak kobieta nie moze zjasc w ciaze lekarz przepisuje na 2 cykle tabletki i kaze sie starac od razu... no chyba ze bralas diane to czekac faktycznie trzeba pol roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam tabletki z przerwami przez 4 lata. 2 lata stale. Odstawilam pol roku temu i jeszcze nie zaszlam, ale nie wiaze tego z tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia śnieżynka
taaaaaaaaaaa przymij moge gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia śnieżynka
zuzanka14 wydaje mi się że najważniejsze że zaszłaś w ciąże :) no i chyba już jesteś mamusiom ;) gratulacje (jak jesteś w ciąży - życze duużo zdrówka ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia śnieżynka
aaaaaaaaaasa wiesz że to jest ciekawe co piszesz :) naserio jeszcze nie słyszałam o takim przypadku . Ale respect !!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam tabsy chyba ponad 7 lat i po odstawieniu odczekałam mc i w kolejnym zaszłam,ale poroniłam -puste jajo płodowe,teraz z perspektywy czasu żałuje ze nie odczekałam tych 3 miesiecy by organizm wrocił do normy,na kolejna ciąże musialam czekac 5mcy po poronieniu,chwała Panu było ok i mam synka:-))) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia śnieżynka
Lucyjka życze owocnego starania ;) p.s dzięki tym co odwiedziły ten malusi topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia śnieżynka
małymiś no to super ;) że sie udalo - więc myślisz(icie) że jednak trzeba odczekać chociaż te 3 miechy albo i nawet te pół roczku ? Ja będę czekać właśnie boje się że coś nie tak będzie (odpukać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia śnieżynka
odświeżam :) bo warto uzyskać jakieś ciekawe informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 3 cyklu po odstawce.Kazda dziewczyna jest innym przypadkiem,dwie moje kolezanki zaszły w 1 cyklu a jedna i pol roku odczekala a teraz drugie pół i ..nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja brałam tabletki przez 5 lat, po odstawieniu takk jak lekarz doradzał oczekałam niecałe 6 m-cy (niby kazał 3, ale przezorny ubezpieczony), ale w ciążę zaszłam dopiero po 18 m-cach. I ostatnie 6 m-cy to była istna katorga, że może nigdy się nie uda. ale się udało i teraz bywam na topiku rodzimy we wrześniu 2007. Wszystkim życzę powodzenia i szybko dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam przez 4 lata pigułki.Gin powiedzial żebym zrobiła miesięczna przerwe a potem moge się starać (zaufałam jemu mimo że wszędzie czytałam żeby tak 3-6 miesięcy odczekać) po przerwie miesięcznej zaczeły się starania.Udało się po 9 miesiącach czyli z tą przerwą wyszło 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaacos tam
malusia sniezusia? o jakim przypadku nie slyszalas? nie slyszalas o tym ze kobietom lekarze przepisuja tab antykoncep gdy nie moga zajsc w ciaze?? to radze poszerzyc horyzonty i poczytac troche nie tylko na forach typu kafeteria:P ja tak mialam... nie moglam zajsc i po 1 opakowaniu tab zaszlam od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia śnieżynka
aaaaaaaacos tam - hm no nie mam czasu na szukanie "jak zajść w ciąże" :p ja wiem co wiem i to mi narazie wystarcza a jak co to pewnie jak Ty będe powiększać wiedze na ten temat :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia śnieżynka
Szczęściara28 i kangurek GRATULACJE !!!!!! ;) :D ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaacos tam
malusia ales mi dojechala;) buhahahhaa skoro teraz jedynym zrodlem wiedzy jest kafe dla Ciebie to nie wydaje mi sie by w przyszlosci milo sie to zmienic:P masz niesamowity ped do wiedzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia śnieżynka
aaaaaaaacos tam - ale czemu miałabym Ci "dojeżdżać" >> W jakim celu ? aha i moim źrodlem wiedzy nie jest cefe bo mam dobrych ginekologów - ale przy okazji tzn znów za tydzień zapytam o to coś ;) p.s narazie nie mam żadnych problemów z zajściem więc po prostu na takie tematy sie nie interesuję :p nie mam narazie po co ale kto wie - może w przyszłości ?? 🖐️ pozdrawiam i nie miałam nic złego na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusia śnieżynka
aaaaaaaacos tam - JESTEŚ ?????????? NAPISZ COSIK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak up to up :) ja zaszłam w 8 cyklu po odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w trzecim cyklu a pierwszym starań. brałam ponad 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 5 latach brania tabl zaszlam w ciaze po 6mcach i od razu sie staralismy po odtsawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bez powodu nalezy odczekać 3 cykle,nalezy pamietac ze w 3 jajeczka są "w obiegu" i tabletki moga miec na nie wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciążę 3 miesiące po odstawieniu tabletek niestety straciłam ją w 14 tyg (wada genetyczna płodu). Przez pół roku brałam tabletki bo przez ten czas nie wolno mi było zachodzić w ciążę odstawiłam i po kolejnych 3 miesiącach znów byłam w ciąży :) Dziś mam zdrową 2letnią córkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam 4 lata odstawiłam odczekałam 3 miesiace i zaczelismy starania okres rozlegulowany po tabletkach staram sie juz 4 cykl jak narazie nic od nastepnego zaczynam przygode z clostibeytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2017
Ja bralam przez 5 lat kontracept. 8 miesiecy po odstawieniu zaszlam w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2017
Ja bralam przez 5 lat kontracept. 8 miesiecy po odstawieniu zaszlam w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×