Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRZEPISY (niski indeks glikemiczny)

Polecane posty

Gość gość

Zamieszczajcie swoje wypróbowane przepisy, bo czasem brakuje mi pomysłów. Od stycznia startuję na poważnie i chcę być przygotowana, rozpisać sobie pomysły na dania, aby nie zjadać czegoś niedozwolonego. A nuda w diecie to początek końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka ostatnio w programie Ewy Ch. była zupa krem z soczewicy i ciecierzycy, do tego na wierz wrzucona salsa z pomidorów i zieleniny dobrze doprawiona, zrobiłam i bardzo mi smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
n necie jest pelno przepisow takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie ma żadnej filozofii specjalnie wyrzucasz tylko ziemniaki i cukry proste i gotujesz zdrowe żarcie - typu zaglądasz co masz w lodówce za świeże warzywa podsmażasz je lekko z cebulką i mielonym z indyka zalewasz wodę liśc laurowy ziele trochę przyprawy do mięs gotujesz z 10 min 2 łyżki przecieru pomidorowego do smaku 50 gram kaszy i masz żołądek zamurowany na pół dnia - możesz ewentulanie zagęscić rozgotowaną soczewicą. Mięso możesz jeść każde byle nie panierowane w jkieś pszenne czy kukurydziane wynalazki typu bułka tarta czy inne płatki kukurydziane. warzywa w zasadzie też - chleb chyba pumpernikiel ma najniższy IG i zamiast ziemniaków kasza gryczana nie palona - do zup terz kaszę sobie wrzucaj zamiast makaronu czy ryżu może być też soczewica. Ja teraz cisnę właśnie na diecie o niskim IG i tez nisko w-w średnio 150 autentycznie mówię że więcej jak 1500kcal zjeść się nie da bo pumpernikiel 2 kromki załątwiają Cię na pół dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nawaliłam byków - terz - to jest mistrzostwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo jest produktow z duzym indeksem , nie tylko ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos niskiego indeksu glikemicznego podaje nazwe jednego z najzdrowszych cukrów świata Jaggery Goor - m mnóstwo witamin i minerałów i bardzo niski indeks glikemiczny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualna Dieta dla Ciebie za SMS (3,4kg w 14dni) na Redukcje lub na Masę dla Kobiety jak i mężczyzny. Dieta dostepna Tutaj http://fitprojekt.pl Pierwsza w Polsce .Schudnij zdrowo i szybko! Otrzymaj swoją indywidualną dietę dobraną do Twojego wieku w kilku prostych krokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×