Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przystojniacy na wózkach inwalidzkich szukam

Polecane posty

Gość gość

odezwijcie się, mam parę pytań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co chcesz ? piękny nie jestem, ale wózek mam (swój) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę się dowiedzieć czy chodzicie na randki (w sensie jeździcie;) ) i czy rzeczywiście kobiety które spotykacie patrzą na Waszą niepełnosprawność. Pisać, dziękować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na wózku
Mój penis nadaje sie tylko do mieszania herbaty wiec po co mam chodzić na randki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach, no tak, skoro tylko jeden cel jest w poznaniu kobiety, to może rzeczywiście nie chodź nigdzie...a inni, z normalnym podejściem do związków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry żart, randki... czasami litość, może jak ktoś jest forsiaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz sobie na jakiś portal randkowy dla niepełnosprawnych i popytaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwązek typu osoba niepełnosprawna + zdrowa = osoba niepełnosprawna ma kasę :classic_cool: Tak tak ... taka prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka o niepełnosprawnych
a czemu żart? jeśli byś zaciekawił się np mną a ja Tobą, to nie poszlibyśmy na randkę? Bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne podejście do związku... o czym ty piszesz... z perspektywy wózka, nic nie jest normalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka o niepełnosprawnych
nie będę pytać tam, wolę anonimowo, zeby nikt nie poczuł się źle i miał swobode wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka o niepełnosprawnych
może i nie jest normalne, ale traktować kobietę jako przedmiot do jednego, to i bez wózka jest nienormalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z perspektywy wózka dużo rzeczy jest normalnych np . cewnik lub pielucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci moge napisać z drugiej strony - jak wyglądała randka z dziewczyną na wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka o niepełnosprawnych
jasne, no ale taka uroda niesikania samemu, tak samo jak dziewczyny podczas swoich dni- coś podobnego (chodzi mi o dyskomfort i używanie potrzebnych rzeczy), ale ja pytam o podejście do kobiet- zdarza się jakieś spotkanie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka o niepełnosprawnych
z chęcią poznam taki punkt widzenia, opisz proszę (o randce z dziewczyną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy nie podpuszczasz... załóżmy, kto popcha wózek, porozmawiamy, zaiskrzy... i co dalej ? Wiesz co oznacza życie z osobą niepełnosprawną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka o niepełnosprawnych
nie podpuszczam; no więc własnie chcę się tego dowiedzieć- teoretycznie coś iskrzy i co? zwiejesz bo strach? zdarzyło Ci się już coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie kiedyś umówiłem się z dziewczyną na wózku chorowała na rozszczep kręgosłupa . Nawet z buzi była bardzo ładna . Koszmar to się zaczął jak zaciągneła mnie do łóżka . Podobno wiele kobiet niepełnosprawnych nalega na seks na pierwszej / drugiej randce - kiedyś ktoś powiedział ,że chcą sie dowartościować i to chyba prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka o niepełnosprawnych
Dzięki za opowieść, ale Ty też poszedłeś na pierwszym spotkaniu...ocena również dotyczy Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszmar to było to ,że nosiła pampersa bo nie trzymała moczu :o Ale to mało . Podczas orgazmu posikała się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka o niepełnosprawnych
No gdzie uciekłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jesteś ciekawa, a osoby na wózkach tylko widujesz i nic poza tym... Podam ci przykład z mojego życia, jedynej randki jaką miałem z dziewczyną, zdrową, ja będąc już po wypadku i na wózku. Poznałem ją na forum internetowym, pisaliśmy tak sobie z pół roku, a może i dłużej, było fajnie... zdecydowaliśmy się na spotkanie w realu, nawet nie wiesz jaki byłem szczęśliwy! Z wielkim wysiłkiem pokonałem pół miasta, aż zobaczyłem ją w umówionym miejscu... doszła do mnie niczym anioł i... wyjechała z wielką buzią, że jaja sobie z niej robię, że mam się od niej odczepić i więcej już nie pisać, zapomnieć... Mówię do niej, że przecież wiedziałaś o wypadku, o tym, że przyjadę na wózku, więc dlaczego teraz masz żal, nie kłamałem... a ona do mnie: myślałam, że z tym wózkiem żartujesz, a poza tym jestem za młoda i nie chcę sobie z tobą życia zmarnować... Wyobraź sobie co ja wtedy czułem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażysta sadysta
Prawda jest taka ,że osoba niepełnosprawna zjadłaby g****o ,żeby mieć zdrowego partnera . I to nie chodzi tylko o pokazanie się z nim wśród ludzi tylko bardziej o aspekty życia codziennego . Jak się taka osoba zakocha przypomina to raczej obsesję a nie miłość . Wiec lepiej uważać z randkowaniem z takimi osobami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka o niepełnosprawnych
nie wyobrażam sobie co czułeś...wow, ale egzemplarz. Ile masz lat? Ile już jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat . Jestem niepełnosprawny bo skoczyłem na główkę do pustego basenu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×