Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Guesss

Pulsujaca i opuchnieta pochwa.

Polecane posty

Gość Guesss

Od kilku dni mam takie objawy i nie wiem, jaka jest przyczyna. Ktoras z was miala podobne objawy? Uplawow wlasciwie brak, zapach neutralny, bardziej przyjemny niz nie. Co to moze byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam nie raz i nie wiem o co chodzi. Najczesciej mam tak po miesiaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guesss
Dzieki, ja juz ze 2 tyg po okresie jestem. Nie pamietam, zebym miala cos takiego w przeszlosci, dlatego chcialabym wiedziec... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usamodzielniła się tylko patrzeć jak zacznie żyć własnym życiem! nie martw się jest dorosła poradzi sobie? Nabiera wiatru w żagle i zaczyna furkotać .Do tej pory to ty decydowałaś jak ją uszkodzić? potraktuj to jako niewinną rewizytę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eryk, a ty dlaczego wchodzisz na kobiecy temat o waginie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana tematem. Piszcie czy ktorejs sie to samo przydarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam też tak , przez tydzień i do tego gorączkę. samo przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak bez gorączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
A może to po seksie, moze było ciut mocniej lub dłużej i na skutek podrażnień wyszła opuchlizna. Mój pomysł to kupić provag żel w aptece i smarować przez kika dni, a jak nie przejdzie to do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie po seksie. Nie wiem o co chodzi. Czuje dyskomfort. Mam nadzieje, ze to nie przez korzystanie z toalety w pracy. Choc w zasadzie nigdy nie siadam w publicznych toaletach, ale kto to wie, jak zarazki moga sie przedostac. Dzis znow to samo. :-( Ehhhhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
W publicznych toaletach bakterie są wszedzie, nie tylko na desce sedesowej, rozsiane sa własciwie wszedzie: na klamce, wieszaczku na papier toaletowy itd Przy takiej ilości osób korzystających z toalet wspólnych powinny być dezynfekowane w całości codziennie, by były w miarę bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×