Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ebak80

Ren Clinic

Polecane posty

Gość ebak80

Drogie Panie, niestety przez Ren Clinic mam całe wakacje zmarnowane. Poddałam sie zabiegowi z botoxu u pana dr. Słowiańskiego. Niestety pan doktor nie wykazał się znajomoscia anatomii. Według opinii innego lekarz botox został wstrzyknięty w złe miejsca i w złej dawce. Efekt - opadniete powieki, worki pod oczami, wałek nad brwiami. Klinika wogóle nie poczuwa sie do odpowiedzialności za wykonane zabiegi. Kontakt z właścicielka kliniki zerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ren clinic
Szanowna Pani! Bardzo nam przykro z powodu Pani niezadowolenia po wizycie w naszej klinice. Po reklamacji złożonej przez Panią, zaproponowałyśmy zabiegi, z których Pani sama zrezygnowała. Dr Słowiański doskonale zna anatomię, jest doświadczonym lekarzem, który z powodzeniem wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, również botoksu. Pani rozczarowanie może być spowodowane faktem, iż korzysta Pani z zakupów na portalach typu grupon, odwiedzając zapewne różne gabinety i korzystając z różnych zabiegów, gdzie nie zawsze jakość usługi odpowiada rzeczywistym standardom firmy. Z poważaniem Ren Clinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co w takim razie oglaszacie sie na groupon? Chyba zalezy wam na pozyskaniu nowej klientki, a nie na spieprzeniu roboty? Ja tez chcialam zakupic kupon na inny zabieg w waszej klinice, ale po tym co tutaj czytam zrezygnuje. Odpowiedz Ren Clinic jest prostacka. Ja na miejscu tej Pani poszlabym z tym do sadu. W koncu zaplacila za pelna usluge, a ze klinika mniej zarobila - to juz jest wasz problem. Tez prowadze dzialalnosc i wiem, ze na opinie pracuje sie przez lata. Z takim podejsciem szybko zwiniecie interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebak80
wielkie dzięki za zrozumienie, mam wielki niesmak do taich zabiegów chociaż uważam że poprawianie urody może poprawić samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenClinic
My również dziękujemy szanownym koleżankom, rzekomo poszkodowanej Pani bo zapewne to one wygłosiły opinie powyżej. Nikogo nie namawialiśmy ani nie zmuszaliśmy do korzystania z usług współpracującego z nami lekarza. Pacjentka podpisując zgodę na zabieg została poinformowana o ewentualnych skutkach ubocznych. Nigdy nie wpłynęła do nas pisemna reklamacja dotycząca wykonanego zabiegu "iniekcji botoxu" więc nie mieliśmy do czego się odnosić. Zabiegi które dostała Pani od nas w ramach rekompensaty zaproponowaliśmy ze względu na to by każdy klient naszej kliniki był zadowolony. Jak widać obróciło się to przeciwko nam. W imieniu współpracującego lekarza przepraszamy niezadowoloną pacjentkę. Nic poza tym nie jesteśmy w stanie zrobić gdyż wirtualnie nie ma to racji bytu. Pani nie chciała pojawić się u nas na żadne dodatkowe konsultacje i ewentualne bezpłatne poprawki. W sprawie ewentualnych dalszych wyjaśnień, zainteresowane osoby prosimy o kontakt bezpośrednio z kliniką. Z pozdrowieniami - RenClinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiszan
W ostatnim czasie skorzystałam z zabiegu w specjalnej cenie ze strony Citeam. Niestety mimo dopłaty w samym gabinecie byłam do 15 minut, gdzie podawano czas 30 min na zabieg z czego Pani kosmetyczka 30% tego czasu poświeciła się na " walkę ze sprzętem". Nie jestem typem człowieka roszczeniowego, ale piszę tu po to żeby salon grał fair play następnym razem chociaż ja szczerze mówiąc już nigdy nie zamierzam tego sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, również korzystałam z zabiegu zakupionego na citeamie (AquaPeel) i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona zarówno z efektów zabiegu jak i jakości obsługi. Zabieg owszem jest krótki, jednak wykonywałam go nie pierwszy raz, w różnych klinikach, i wiem, że to nie świadczy o jego niepoprawnym wykonaniu. Dla mnie najważniejsze jest to, że są efekty. Zdecydowałam się nawet na kontynuację terapii (niestety mam problemy z cerą) i szczerze polecam zabiegi z kwasem salicylowym. Na moją skórę działają zbawiennie:)) ale wiadomo, ile osób tyle opinii.. ja osobiście polecam RenClinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiszan
To również nie jest moja pierwsza wizyta w salonach kosmetycznych. Dlatego wiem co oczekiwać. Twarz była połowicznie potraktowana. Ale każdy ma prawo wydawać swoje pieniądze w/g uznania. Ja temu salonowi mówię NIE. a piszę oficjalne bo gdybym wcześniej poznała opinie innych wybrałabym przezornie inną ofertę, dlatego może i moje doświadczenie komuś się " przyda". pozdrawiam wszystkie Panie lubiące dbać o siebie.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKaro
Zgadzam się z niezadowoloną koleżanką, korzystałam z usług kliniki rok temu, wspólnie z Siostra zdecydowałyśmy się na botox, a siostra dodatkowo na kwas hialuronowy. Po pierwsze botox rozwodniony lub w za małej dawce, z uwagi, że trzymał się około 2 miesięcy, do tego na czole powstały wybrzuszenia wyglądające jak wielkie siniaki, co do kwasu było ok, niestety lekarz wstrzykuje tylko jedną strzykawkę 0,55 ml, a nie dwie jakie obejmuje dawka (2 strzykawki), bo potem w innym gabinecie widziałam jak wygląda pełne opakowanie, a oczywiście płaci się za 1ml !!! nie szanują klienta, jak zadzwoniłam to jeszcze pretensje przez telefon usłyszałam. Nie chciałam robić z tego afery, z pewnością i tak jeszcze wiele osób się nabierze na tą klinikę na grouponie. Ja mówię zdecydowane NIE oszustwom, to, że ktoś kupuje zabieg na serwisie zakupów grupowych, nie znaczy, że nie zasługuje na pełny zabieg. Jeżeli klinice się nie kalkulują takie ceny, niech przestanie się ogłaszać. Nie oczekuję żadnej odpowiedzi od Renclinic, piszę na tym forum po to, aby ostrzec inne Kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaW
Ja polecam. Robiłam u nich spłycanie blizn i zamykanie naczyń. Efekt przerósł moje oczekiwania - tym bardziej że z tymi naczynkami (jedno bardzo głębokie) walczyłam od dobrych kilku lat w paru miejscach w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikamo
Mimo negatywnych opinii, które jak widzę dotyczą tylko lekarza od medycyny estetycznej, zdecydowałam się na zamykanie naczyń w tej klinice. Wizyte mam 14go października, podzielę się wrażeniami po zabiegu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ileve
Rowniez mono nie polecam. Zaluje ze wczesniej nie czytalam. Popalono mnie laserem na rzekomo najnizszych parametrach. Wczesniej odbylam 25 sesji w roznych salonach i nigdy nie odczulam takiego bulu, dyskomfortu i tlumaczenia ze zapach spalonych wlosow to standard. Wisienka na torcie byl brak mozliwosci platnosci karta, od 1 000 zl! Przypominam ze jest to niezgodne z prawem. Za wszystkie nizsze kwote dodatkowo pobierany jest podatek 23%- zenujace! Przy tak duzej konkurencji nie wroze im dlugiego zywota przy takim podejsciu do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag25
Witam, zdecydowanie nie zgadzam się z poprzednia opinia dotycząca depilacji, zupełnie nie wiem skąd ona się wzięła. Zrobiłam w ren depilacje: pach, wąsika i głębokiego bikini i jestem z każdego zabiegu bardzo zadowolona, efekty są super! Nie mam pojęcia skąd u tej pani poparzenia i taka tragedia z tego zrobiona, a zapach palonych włosów faktycznie jest chyba rzeczą normalną, bo ja rzadnych poparzeń NIGDY nie miałam, mimo tego, ze zapach faktycznie się pojawił. Zabieg wykonany profesjonalnie, nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam wszystkim paniom. A co do płatności karta to ja problemu nie miałam, opinia moim zdaniem wyssana z palca, chyba pani próbuje podkopywać konkurencje mam wrażenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaG
Witam, chciałam tylko powiedzieć ze we wrześniu byłam w tej klinice na wypełnianiu ust, moja mama miała robiony botox i wyoelniacz policzkow. Nie mamy żadnych zastrzeżeń, wszystko fajnie wyszło, efekt naturalny. Zabieg sam w sobie jak wiadomo, nie należy do najprzyjemniejszych, ale taka jest jego specyfika, dlatego nie mogę zgodzić się z krzywdzacymi opiniami na temat zabiegów medycyny estetycznej, ale to chyba tak jest ze nie wszyscy muszą być zadowoleni. A, i jeszcze muszę przyznać ze kawa była bardzo dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
re clinic w warszawie to najgorsze miejsce na świecie. uważajcie na nich i ich oferty. walczę już po raz drugi (ech polak nie był mądry po szkodzie) o odzyskanie pieniędzy z zakupu grouponu. oferta była niezgodna z prawdą, zażądano ode mnie dopłaty do zabiegu, mimo że wcześniej zapewniano że takowej nie ma. teraz pomimo zapewnienia ze odzyskam pieniądze walczę dalej bezskutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, niedługo wybieram się na zabieg laserem frakcyjnym do tej kliniki. Grupon wykupiłam miesiąc temu, więc za późno na jego zwrot. Wcześniej poddawałam się tym zabiegom w innych gabinetach medycyny estetycznej w Warszawie. Jestem przerażona tym co tutaj przeczytałam. Mam nadzieję, że ja się niczym nie zrażę. Po zabiegu napiszę Wam komentarz dotyczący efektów i przebiegu. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ta klinika korzysta z grupona to jest to moim zdaniem słabe miejsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenClini
Szanowne Panie, bardzo proszę o dokładne wpisywanie nazw klinik, gdyż Re Clinic i Ren Clinic to dwie zupełnie inne kliniki! Na rynku warszawskim istnieje jeszcze RClinic. Nazwy są bardzo podobne więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd wpisując negatywne komentarze w wątku RenClinic!!! RenClinic nie wypuściło oferty na laser frakcyjny na grouponie a negatywy idą na nasze konto czego sobie nie życzymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonyKlient
korzystałem u nich z depilacji brazylijskiej przy użyciu lasera MilesMan premium - szczerze polecam - pierwszy raz bez znieczulenia za namowa podszedłem do tematu i o dziwo bolało mniej niz w poprzednich salonach na innych urządzeniach :) - na dodatek w pelni sprawny po zabiegu a nie obolaly :) obsługa sympatyczna , uśmiechnięta - nie bylo problemu , ze przecież jestem facetem :) - wszystko na dobrym poziomie - bez zastrzeżeń - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka miesięcy temu w Renclinic robiłam depilację nóg i bikini. Efekty są cudowne! Owszem, trochę bolało (o czym zostałam poinformowana już na początku), ale warto było. Dziewczyny wykonujące zabieg były bardzo miłe i kompetentne. Doradzono mi serię 5 zabiegów i okazało się, że to absolutne minimum żeby doczekać się zjawiskowych efektów. Polecam, bo po wielu latach walki z intensywnym owłosieniem nareszcie poczułam ulgę, a latem bez oporów nakładam krótkie spodenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nie wiem jak można sobie wykonywać peelingi czy mezoterapię u lekarza ortopedy za jakieś bajońskie kwoty :D od takich rzeczy jest kosmetolog! Co to teraz za moda ze lekarze biorą sie za kosmetyke? Nic dziwnego ze kolejki pacjentow. Spojrzalam na cennik kliniki dr Slowianskiego-kwas migdalowy 40% kosztuje 440 zł! To zart?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaDani
Odradzam klinikę Re Clinic ( na ul. Złotej, żeby nie było wątpliwości)!!!! Partacze na dorobku. Ogłaszane na gruponie zabiegi robią niepełnowartościowe. Robiłam depilację laserem Light Sheer (pachy, bikini głębokie i nogi) i po 5 zabiegach zostało mi na nogach 50% włosów, przeoczone kępki pod pachami, a na bikini głębokim 70% odrosło (włosy średnio ciemne). Z tego co się póżniej dowiedziałam zaniżali ustawienia lasera, a im są wyższe tym zabieg skuteczniejszy. Po 5 zabiegach laserem Light Sheer (IPL jest dużo słabszy) powinno zniknąć 80-90 % włosów. Poza tym poprawiałam pachy w innym gabinecie, gdzie miałam pewność, że laser ma wymienianą końcówkę chłodzącą i jakie było moje zdziwienie, gdy przy wyższych ustawieniach - prawie wcale mnie nie bolało, a w Re Clinic przy niższych ledwo mogłam wytyrzymać! Poza tym przy każdym zabiegu miałam jakąś niedoróbkę, np w postaci kępki zostawionej pod pachami, potem cebulki niszczą się w nierównym tempie. Do tego każdą partię Panie (za każdym razem robiła inna) proponowały zrobic w innym terminie i zamiast 5 razy, byłam u nich z 9. Re Clinic widzę odpowiada w prostacki sposób, zwalając winę na klientki albo rzekomą konkurencję. Ja sama usłyszałam, że mam za jasne włosy, że za bardzo opalone nogi ( w listopadzie, grudniu, styczniu!), że nie ta faza wzrostu włosa, .... Zawsze znajdą usprawiedliwienie. Strata czasu, nerwów i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holahej
byłam ostatnio w Re Clinic na pl. przymierza.Mają tam świetna i naprawde tania depilacja laserowa bodajże light sheer , bo są dwie , jedna słabsza( nie pamietam nazwy) druga mocniejsza i to jest wlasnie light sheer. Super Efekty pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Z usług gabinetu Re Clinic korzystam już od kilku miesięcy. Rozpoczęłam kurację wyszczuplającą metodą Exilis, już po 3 zabiegach moja talia zmniejszyła się o 4 cm!!!! Jestem zachwycona działaniem zabiegów a do tego wszystkie przebiegają w super atmosferze! Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia AAAAA
Nie będę wypowiadała się na temat jakości usług laserem frakcyjnym w Re Clinic , gdyż nie byłam na tym zabiegu.Jednak dwa tygodnie temu odbyłam w tej klinice zabieg na ciało -oferta z grouponu na liposukcje ultradźwiękową , fale aukustyczną , masaż próżniowy oraz maskę.Jestem po pierwszym zabiegu - efekt ujędrnienia skóry oraz jej napięcia jest już widoczny.Nie miałam też problemu z umówieniem się na wizytę jak to bywa w licznych salonach , które współpracują z grouponem. Także z mojej strony mogę polecić. Kornelia AAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po drugim zabiegu leczenia chrapania i moja małżonka w końcu się wysypia!!!! Michał W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtytan
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia D
Ostatnio dużo czytałam o tym exilisie,w re clinic wykonuje depilację LS i jestem bardzo zadowolona z efektów,myśle że na exilisa też się niebawem skuszę zwłaszcza że Panie zaproponowały mi dość korzystną ofertę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenaaa82
Hej, od kiedy pamiętam miałam problemy z sińcami pod oczami. Koleżanka która jest kosmetologiem poleciła mi zabieg mezoterapii. Wiadomo nie jest to zabieg tani ale zaryzykowałam i wykupiłam go na gruoponie do ReClinic. No i o cudo :) zauważyłam poprawę juz po pierwszym zabiegu, cienie się rozjaśniły i w ogóle oczy wyglądają na bardziej wypoczęte. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania zabiegu na pewno tam jeszcze powrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Www
Ja też robiłam w re clinic mezoterapię igłową i Panie robią bardzo delikatnie dlatego nic nie boli :) robiłam kiedyś w innym gabinecie i przez tydzień chodziłam w sińcach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×