Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ebak80

Ren Clinic

Polecane posty

Gość wymagająca
cześć . Jakiś czas temu wykupiłam karnet na zabieg Exilis w gabinecie Re Clinic . Nie mialam problemów z umówieniam się na wizyte. Bardzo miły personel . No i na prawde zabieg jest skuteczny , do konca nie wierzyłam w efekty ale po jakiś czasie one sie pojawiły . Byłam juz w wielu gabinetach i ten moga zaliczyć do jednego z najlepszych . Pozdrawiam Kasia( Wymagajaca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tpoplo
NIE POLECAM dostałam w prezencie od dzieci grupon na mezoterapię igłową w Re Clinic pl.Przymierza. Na umówionej wizycie okazało się że nie ma prądu i zabieg nie może być wykonany,przeproszono mnie i inne przybyłe klientki ale w XXI wieku istnieją telefony i można było poinformować o odwołaniu wizyty( to czas i pieniądze)a no i jeszcze obiecany przez samego szefa kliniki "gratis" za tę niedogodność.Zadzwoniłam umówiłam się na 2 wizytę.Jakież było moje zdziwienie i zaskoczenie kiedy pani kazała mi dopłacić za znieczulenie 140 zł (krem emla) ani w treści gruponu ani telefonicznie nie zostałam poinformowana o dodatkowych kosztach(duża tuba kremu do gab. kosztuje 100zł.)a poza tym miałam ten krem w domu i mogłam go użyć a nie płacić 1 4 0 z ł Batalia z szefem trwała 40 min.bo chciał mi udowodnić że nie mam racji,wypchnął mnie ze swojego gabinetu i zamknął drzwi przed nosem.Ten pożal się boże szef to niejaki Adam Ścibski jeżeli tak będzie traktował klientki to niech już się zamkną żeby nie wylądowali w sądzie. Gabinety małe, obskurne,wszystko słychac przez ściany a przez szpary widać zabieg depilacji Żenada jeszcze nigdzie nie zostałam tak potraktowana NIE CHODŻCIE TAM SZKODA CZASU I PIENIĘDZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można sprawdzić co jest w ampułkach do mezoterapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellla
Witam, byłam ostatnio na zabiegu z użyciem botoxu, szybko, sprawnie, efekty super. Jestem mega zadowolona i polecam dr Słowiańskiego wszystkim niezdecydowanym;) teraz zapisałam się na listę modelek bo dr Słowiański prowadzi szkolenia, gdzie można za cenę preparatu wykonać zabieg. Moja kumpela była na takim szkoleniu na zabiegu modelowania policzków właśnie u dr Michała, wygląda super:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ten ich pseudo szef Adam Ścibski to jest jakiś prosta i chamem. Byłam świadkiem traktowania pracownicy w gabinecie na Złotej. Przeklinał walić w drzwi i wogóle. Na miejscu pracowników dawno bym podała go do sądu o mobbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale to chodzi o Reclinic na pl.przymierza a nie reclinic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykupiłam na grouponie zabieg określony jako peeling laserem frakcyjnym na twarz i szyję. Absolutna porażka. Zdecydowanie odradzam. W klinice, łącznie z zabiegiem na twarz i szyję spędziłam 30 minut, moc lasera źle dobrana, za słaba i efektów żadnych, jak po kwasie migdałowym, ale za 400 zł... Oprócz tego jestem pewna, że po moim telefonie reklamacyjnym został zmieniony opis efektów zabiegu w ofercie na grouponie. Strata pieniędzy, czasu i energii. Lepiej poszukać innego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Boguszewski
Jeszcze nie spotkałem się z tak niskim poziomem obsługi klienta przez telefon!!!! Osoby odbierające połączenia nie przedstawiają się, a mało tego boją się podać imię - a nazwiska chyba się wstydzą. Wszystkie osoby w firmie są anonimowe dla klientów - "nie mogę podać", "nie jestem upoważniony", to kto jest upoważniony do podania imienia i nazwiska kierownika lub menadżera? W KRS jest tylko właściciel - kierowników brak. Zadzwoniłem do firmy w celu zapytania czy są i na kiedy wolne miejsca na depilacje laserową bo na gruponie pojawiła sie fajna oferta. Miła wtedy Pani - imienia nie podała, (ale podczas wizyty już w salonie okazało się, że na imię ma Natalia i już dzisiaj pytała o nią Klientka bo wprowadziła ją w błąd odnośnie cennika) zaproponowała szybki termin, poinformowała że najlepiej jak Pan kupi karnet na miejscu za tą samą cenę, bo są tego plusy: nie trac***an wizyt z karnetu tak jak jest na gruponie, jeżeli nie odwoła pan wizyty 24h przed; może Pan zapłacić w ratach za karnet (błędna informacja); depilacja twarzy to max 3 zabiegi z karnetu w zależności od ilości włosów ( na miejscu okazało się że 4 i nie jest to uzależnione od włosów); przestrzeń miedzypośladkowa też wlicza się do karnetu ( błędna informacja - koszt to 99pln); reszta cen zgadzała się z informacjami otrzymanymi w salonie. W salonie brak cennika więc też trudno mi było zweryfikować na wstępie co było prawdą. Zapytałem, czy w salonie jak przyjdę na zabieg będzie wszystko wiadomo i ceny będą takie jak ustaliliśmy - Pani Natalia zapewniła, że wszystko jest jest w komputerze i nic się nie zmieni. Przyszedłem do salonu na ul.Złotą - juz nie ma tam depilacji - przeniesiony cały "dział" na ul.Noakowskiego, miła Pani przywitała mnie z uśmiechem, zapytała czy Pan Kamil i przeszliśmy do wykonywania zabiegów. Po skończonym zabiegu przyszło do płacenia i tu cena mnie zaskoczyła, bo musiałem dopłacić 99pln do zabiegów i karnet w cenie jak było ustalone. Dobrze ze miałem kartę przy sobie, a moze niedobrze bo bym wiecej nie zapłacił jak za karnet - bo byłem przygotowany na umówiona płatność. Dowiedziałem się, że to Pani Natalia tak wprowadza w błąd klientów, bo przede mną była Pani która też była wprowadzona w błąd. MASAKRA!!! Poprosiła miła Pani o napisanie @ na adres info@reclinic.pl z opisem sytuacji i szef zajmie się sprawą. Wizyta była pod koniec roku 2015, a @ wysłany na początku roku 2016, potem jeszcze jeden z zapytaniem kiedy uzyskam odp. Do dnia dzisiejszego, a mamy juz tydzien do końca lutego - brak odpowiedzi. Zadzwoniłem dzisiaj do firmy, by umówić się na kolejny zabieg - bo niestety mam wykupiony karnet i muszę go wykorzystać. Znowu odbiera ktoś telefon jakby odbierał go we własnym domu - salon na ul.przymierze - była to kobieta, powiedziałem że chcę umówić się na laser na ul.złotej bo tu byłem. Co usłyszałem? Proszę zadzwonić na ul.zlotą i dostałem numer tel. Podziękowałem i zadzwoniłem na ul.Złotą tu odebrał miły Pan Masażysta bo poznałem po głosie - korzystałem z jego usług w tym lokalu i poinformował mnie, że depilacje przeniesiono na ul.Noakowskiego - zapytałem tylko "czy ta Pani bez imienia z ul.Przymierze, gdzie podała mi numer do Państwa o tym wie?" Odpowiedź brzmiała - wie. Dzwonię więc na Noakowskiego - x 7, ale nikt nie odebrał. Pomyślałem, że może na ul.Przymierze będę miał więcej szczęścia - odebrała Pani, przedstawiłem się i zapytałem z kim rozmawiam ( dość juz miałem anonimowych konsultantów ) Pani zapytała po co mi to? Odp: chce wiedzieć z kim rozmawiam, prosze o przedstawienie się. I co? Rozłączyła się!!!! Dzwonię ponownie - odebrał Pan. Znowu się przedstawiłem i zapytałem z kim mam przyjemność? Pan widać z większym doświadczeniem jesli chodzi o obsługę klienta odpowiedział - Adam. Brawo już wiem z kim rozmawiam - ale pewnie dlatego, że pracuje tam tylko jeden Pan. Umówiłem się na wizytę i zapytałem co z moją reklamacją? Miał informacje w systemie, bo wiedział o co chodzi, ale nie potrafił podać mi szczegółów - odsyłał mnie na ul.Złotą. Co za absurd!!! Poprosiłem o kontakt do szefa lub kogos władnego. Informacja zwrotna - nie jestem upoważniony (rozbawił mnie ha ha). Nie dałem się tak łatwo zbyć i po kilku minutach Pan Adam poinformował mnie, że dzisiaj bedzie po 14.30 Pani menadżer. Nie był upoważniony do podania imienia i nazwiska, ale zmiękł i podał imię Paulina - okaże się, a może nie czy to nie jest może Magda czy inne imię damskie. Zobaczymy jak kompetentna jest Pani menadżer. Moją ocenę już znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostacka odpowiedź, bo czego więcej można się spodziewać po "tej pani" zdecydowanie mówię nie!!! Fatalny poziom usług! Brak elementarnej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka tygodni temu udałam się tam na umówioną wizytę. Bardzo niska jakość usług. ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Boguszewski
Pani manager stanęła na wysokości zadania i przeprosiła za sytuację. Następnie zgodnie z obietnicą i ofertą wszystko zostało poprawnie naliczone. Ale co stracone nerwy to moje :(. Teraz chodze tam do jednej Pani i jestem mega zadowolony. - nie pamietam imienia ale na ul.złotej i ta Pani specjalizuje sie w męskim zaroście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie nie polecam, miałam do wyboru kilku lekarzy z innych klinik i niestety dokonała złego wyboru. Myślę, że większość opinii jest wystawianych przez samych pracowników. Uważajcie i nie dajcie się nabrać na miłe słówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaBulkina
Wszystkim dziekuje za opinia. Teraz na 100% juz nie pojde do Ren Clinic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona bardzo
Re Clinic - Plac Przymierza Warszawa Również nie polecam! Kupiłam okazje na gruponie..90zł za trzy partie - depilacja laserem Light Sheer. Była to jedyna oferta gdzie bikini głębokie liczyło się jako jedna partia. Tuż przed zabiegiem..już leżąc na łóżku pani poinformowała mnie, że u nich bikini głębokie to nie jest bikini pełne!!! a jeśli chce pełne to muszę dopłacić 90 zł. Kiedy zapytałam czy mogę w takim razie wykorzystać grupon na dwie partie za bikini PEŁNE pani powiedziała że tak czy tak trzeba dopłacić 90 zł. Nagle wymyślono sobie nową partię.... Miałam wrazenie ze pani sobie coś wymyslałą na bieżąco...bo przy umawianiu zwróciła mi uwage że bikini głębokie to sie liczy jako 2 partie. na to ja, ze specjalnie sprawdzałam i w tej ofercie liczy się jako 1 partia. Pani sprawdziła i potwierdziła.. Jak przyszłam już do gabinetu to tez nikt mi nic nie powiedział...dopiero leżąc już oczekując na zabieg..pani pomalowała mnie jakimś zwykłym mazakiem wyznaczając części bikini do depilacji, żeby przypadkiem za dużo nie zrobić.....miałam wrażenie że bikini głębokie było płytkim. Ciekawe jakie byłoby płytkie!? Bikini głębokie jest bez warg sromowych i okolic o***tu...od kiedy?!?!?! jeszcze o***t ok.. czasem nie robią...ale głębokie to ma być głębiej niż pachwiny! Do tego bardzo niemiła obsługa. Odradzam. Oszukują. ps. rozumiem ze i tak było tanio jak na Light Sheer ale jak oferta była już wystawiona to się nagle nie wymyśla partii bikini pełne! OSZUŚCI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×