Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość średniapanidomu

Robiłyście gołąbki z kapusty włoskiej?

Polecane posty

Gość średniapanidomu

Trzeba ją gotować samą czy mozna od razu po zwinieciu z mięsem? Macie jakieś rady co do jej ugotowania? Robię to pierwszy raz. I nie wiem jak te gołąbki zwijać, żeby mi sie nie porozpadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam,sparzam liscie troche krócej niz zwykła,zawijam mieso i gotuje. mnie osobiscie bardziej smakuja z tej zwykłej bialej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie tylko z włoskiej,dla wygody, na gotujaca wode wrzucam liscie na około 3minut, wyciagam scinam "grzbiet" i faszeruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak robie,ze na gotujaca,posolona wode wrzucam liscie na 2 minuty a pozniej przekladam do miski z zimna woda i pozniej daje na sciereczka,zeby obciekla woda, faszeruje ,zwijam i pieknie wygladaja.Jak maja zgrubienia to scinam nozem,zeby dobrze sie zwijaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam, ale to nie "to". Ma być jak u babci, a u babci było ze zwykłej (i często jeszcze kiszonej w całych głowach, nieeebo w gębie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię gołąbki z włoskiej kapusty przede wszystkim łatwiejsze w robieniu i krócej się gotują, bo robię z mięsem mielonym z indyka czasem jak liście ładnie odchodzą to robię z surowych, bez sparzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×