Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rocznica ślubu

Polecane posty

Gość gość

Gdzie pojechac z okazji 1 rocznicy ślubu?? Znacie takie romantyczne miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paryż, Rzym, Bornholm, a z niższej półki Kołobrzeg, Zakopane, Białowieża, Hel,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musicie wyjeżdżać za granicę, bo w Polsce jest pełno takich pięknych miejsc :) w góach czy nad morzem, albo Mazury. ale z gór nie Tatry, bo tam jest taki tłok że na pewno nie odpoczniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojecia ja mialem tylko jedna prawdziwie godna zapamietania rocznice slubu ale do niej musisz poczekac jeszcze 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedżcie w Karkonosze! ja spędziłam z narzeczonym w tym roku cudny tydzień w apartamecie nad wodospadem, miejsce godne polecenia jeśłi ktoś szuka odpoczynku, ciszy i spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rocznicę ślubu mamy w sierpniu, więc sezon urlopowy, można zaszaleć. Jakoś za granicę nigdy nas nie ciągnęło, bo drogo, ludzi dużo, a i pogoda może być zdradliwa. W ubiegłym roku byliśmy na Mazurach, tak troche na przekór wszystkim ;) Wybraliśmy się do Barczewa, do hotelu Ekwador (http://www.ekwador-robson.pl/). Miejsce połaczone z ośrodkiem jeździeckim, położone w cichym i spokojnym miejscu, jeziora na terenie hotelu. cudo. Naprawdę polecamy. Cisza, spokój i relaks gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie mogę polecic hotel http://bayjonnhotel.pl/ w Sopocie, spedzialam tam z mezem rocznice w maju i musze przyznac ze dawno się tak cudownie nie zrelaksowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×