Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozważam prace na kamerkach erotycznych

Polecane posty

Gość gość

warto czy nie warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zrobić z siebie szmatę za kilka zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, ja wyciągam minimum 4tys/mc, ale często mam około 6tys Oczywiście płacę podatki od tego, więc skarbówka może mi... :) Tylko ostrzegam cie przed jednym - nie pokazuj twarzy. Ludzie są podli i cie zaszczują, rodzina, znajomi, sąsiedzi itp znam kilka przypadków. Fakt, dziewczyny, które pokazują twarz zarabiają więcej, ale już wole mieć mniej, ale przynajmniej spokojnie żyć, niż mieć więcej i być zaszczutą itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty dzivvko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczełabym nie pokazując twarzy potrzebuję pieniędzy pilnie a z każdej pracy odmowa ale boję się jak to zniosę psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I za 4 tys się szmacisz ? No daj spokój. Ludzie są podli ? A niby dlaczego. Co to nie ma pracy normalnej ? Jest ,tylko trzeba chcieć pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazywania ciała na kamerkach erotycznych nie nosi oznak szmacenia.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy psychika na tym nie ucierpi pytam tych które się tym zajmują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie , rozbieranie się dla sapiących zboczeńców przed monitorami. Normalna kobieta za nic by tego nie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co się męczyć? gdzie ja normalnie 4tys zarobie? w biedronce na kasie mam sie męczyc za 1400? dziękuje... W domu przed kamerką mam spokój, luz psychiczny, sama sobie organizuje czas, jestem przed kamerką kiedy chce, nikt mnie nie zmusza, to ja rządze na swojej transmisji, nikt mnie też nie dotyka, nikt mnie nie krzywdzi, jest spokój i cisza, leże sobie a pieniążki lecą... :) Ja już nie zamienię tej pracy na innną, tak! jest to praca, czy wam się to podoba czy nie hejterzy, a jak was to boli, to sobie kupcie maść na ból dupy, dziękuje za uwagę, zbieram się do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAk masz spaczona psychike i nie szanujesz sama siebie to wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego hejterzy ? To jest praca ? To jest sprzedawanie swojego ciała taki lżejszy rodzaj prostytucji. Uroda przeminie i co ? Nikt nie będzie Cię oglądał. Mam szacunek do kasjerek z Biedronki bo one pracuja a do takich jak te z kamerek nie mam szacunku . I pisze to jako facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba się zdecyduje spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne pieniądze nie są tego warte . Za 4 tys pokazywać się nago w necie duży upadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki macie szacunek do kasjerek z biedronki że te tyrają ponad siły i nawet nie odpowiadacie im dzień dobry jesteście opryskliwi a na kamerkach faceci mili i sypią kasą za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to kasjerka ma 1200 pracę której nienawidzi wieczne zmęczenie i wysłuchiwanie obelg od klientów to ja już wolę cycki pokazać miłym napalonym facetom póki nie znajdę wymarzonej pracy na poziomie a o taką ciężko w tym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego każdego mierzysz jedną miara , ja zawsze mówię dzień dobry i do widzenia jak jestem w sklepie. NA kamerkach są mili dlatego że chcą od was czegos. A potem posłuchaj jak was opisuja a ta kur/ewka była fajna , a to tamta szmatka miała fajną du/pę . Myślicie ze was szanują ? Duża pomyłka nie raz słyszałem jak o was się rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, że kilka panien z su juz takie wille powystawiały że głowa boli, tam mnóstwo lasek trzepie potężną kase, kilka ładnych tysiecy miesiecznie, a wiele jest takich co mają nawet kilkanaście tys na mc, sam sie zdziwiłem jak mi raz jedna pokazała stan konta i wcale nie jest jakąś laską z TOP10, pokazywała mi jakie wypłaty zleca, obróciła kamerke na monitor i pokazywała spis wypłat, to normalnie szok, po 500-600 zł co kilka dni, miesięcznie spokojnie z 4-5 tysięcy, to ile dopiero te z TOPu wyciągają? dlatego ja sie nie dziwie ze takie chałupy sobie wystawiają. Ja gdybym był kobietą też wolałbym tak pracować, no dobra niech wam będzie hejterzy, tak szmacić :D ale można z su wyjąć nawet 100tys rocznie, popracuj tak 5 lat i masz taką kase że głowa boli, potem jakas własna firma gdzie frajerzy będą robic na mnie za 1200 i zycie jak w marycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz stara i brzydka będziesz zmuszona zmienić "zawód" bo się znudzisz osobom które to oglądają ;) i wyprze Cię młoda konkurencja, no chyba że .. zostaniesz towarem z dolnej półki . i co wtedy w Cv napiszesz ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem do bardzo fajna sprawa. Sam się zastanawiam czy nie spróbować dawać pokazów masturbacji przed kamerką. To mogłoby być ekscytujące ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaslinione zboki i kur/wy przed kamerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak się nic nie umie bo do szkoły było pod górę to nie ma wyjścia. Kto głąba przyjmie do pracy. To trzeba cycki pokazywac. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo tam zadne tyle nie zarabiaja. raz na 100 000 przyjdzie ktos i zarobi 10 000zl co pisza w wywiadzie celowo zeby naklonic debilki zeby tam przylazly a wcale tyle nie zarobiły tylko gora 2000 zl/. NIkt potem nie już tyle nie zapłaci bo już towar obejrzany i adios PROWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to i wielu ludzi po studiach ma kiepskie prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zaczyna.. Pokażesz ciało w kamerkach tłumacząc sobie że to nic takiego Potem żeby zarobić więcej zaczniesz myśleć czy nie posunąć się dalej. Znajdziesz sobie jakieś wytłumaczenie że w końcu to nie takie złe dać komuś raz czy dwa, a kasa z tego dobra. A potem to już z górki.. Tak więc lepiej nie robić nawet tego pierwszego kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma mi ściskac ? Niech sobie robi co chce. Jak sie pracować nie chce to trzeba się stoczyć i pokazywac nastepnym zbokom siedzącym przed monitorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś raz na 100 tys zarobi 10tys ale na raz! była taka jedna miała nick MauaMauja to w ciągu kilku godzin wyjęła taki szmalec, ale ja mówie o zarobkach miesięcznych, dziś 100zł, jutro 200, pojutrze 80zł, po pojutrze 140 i łącznie miesięcznie da to kilka ładnych tysięcy, po za tym wejdz na forum su i poczytaj, a nie rzucasz z dupy byle czym, nie mając w ogóle pojęcia o temacie, tymbardziej ze ja na su bywam od prawie 3 lat, czyli od początków tego portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek   B
Uspokójcie się! To normalna praca, jak każda inna! "modeling erotyczny" nazywa się fachowo. Przestańcie głupawo hejtować osoby co tak zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 000 zarabia na tych debilkach wląsciciel Debilna reklama. Olać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej kur/ew i zboków w tej Polsce. Co jest podniecającego w wyginającej się jak idiotka dziewczynie w monitorze ? Nie rozumiem facetów dyszących do monitora i walących konia . To chore jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×