Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rzucić palenie...

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam 21 lat. Pierwszego papierosa zapaliłam w wieku 13 lat. Wypalam 17 - 20 papierosów dziennie. Po kolejnej kłótni z chłopakiem na ten temat postanowiłam rzucić, a przynajmniej zmniejszyć ilość wypalanych fajek do 10, a potem coraz mniej. Wolałabym jednak rzucić palenie. Nie tylko dla związku, ale dla siebie samej. Nie chcę mieć tego okropnego kaszlu, zszarzałej cery i zadyszki przy wchodzeniu na piętro po schodach. Ze sportem nie jest mi po drodze, bo strasznie szybko się męczę, ale chciałabym jakiś fajny sport uprawiać, bo to wiele radości i satysfakcji ponoć przynosi ;-) No i wydzielają się endorfiny. Nie jestem jeszcze gruba, ale "zaokrąglona" tu i ówdzie. Boję się, że jak rzucę to przytyję jak mama mojego chłopaka. Mimo wszystko chciałabym rzucić. Nie wiem, czy mi się uda, ale jestem pełna nadziei. Chciałabym zapytać osoby, które rzuciły palenie, lub, których znajomym się udało to zrobić, jak tego dokonali, czy używali środków farmakologicznych, a jeśli tak, to jakich? Wiele jest różnych tabletek, nalepek etc. ale który najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×