Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks bez zobowiązań i trójkąty

Polecane posty

Gość gość

Naprawdę lepiej by było gdyby ludzie pobawili się w trójkąty i seks bez zobowiązań,zamiast pakować się w związki,z kimś nie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem,że ludzie trafili na siebie i cenią to jak skarb,ale jak nie trafili,to czy zamiast jakichś wielkich deklaracji,czy robienia dzieci z osobą,z którą tak naprawdę nie chce się wziąć kredytu na mieszkanie,czy nie lepiej byłoby się zaprzyjaznić w jakichś luznych konkubinatach,w stylu laska mieszka z jednym,ale w weekendy wychodzi na seks z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat....Witam Wszystkich.Chciała bym opisać swoje przeżycia mąż ja i obcy facet.Mąż zaproponował ja chętnie się zgodziłam na trójkąt.Ja miałam sobie wybrać przebieg oczywiscie w obecności i udziale męża.Wybrałam dwa razy rżnięcie w obie dziurki.Mężowi zlecilam cały przebieg i kontrolę nad tym seksem.Pomijam wstep przejdę do tego że maż bardzo dba o mnie zwsze robi tak że ja muszę mieć orgazm potem on podczas seksu.Zwłaszcza że dbał o nas przy porodzie masował plecy podczas skurczów nie leżałam jak inne rodzące mogłam chodzić do samego porodu bo miałam męża.To samo przy badaniach gdy ginekolog często pcha palce głęboko ja się skrzywię mówi delikatniej Proszę itd...Obcy stał i patrzył mąż mnie rozebrał i on w między czasie poprosił obcego by sie też rozebrał.Zaczął od minetki mąż jak byłam mokra.Mąż się położył na plecach ja nabiłam się na jego członka i przytuliłam się do niego wypinając obcemu drugą dziurkę.Wtedy mąż miał gel i nabral na palce w dużej ilości zaczął mnie penetrować delikatnie palcem potem weszły dwa.Gdy się częściowo zluzowałam w drugiej dziurce zaprosił obcego do zaczęcia rżniecia mnie ja mocno wtulona.Mąż ściskając pośladki i je rozchylił by mógł swobodnie wejść członek.Jak zaczął wpychać doś dużego człnka mąż trzymał mnie za biodra bym nie cofała się z członków.Obcy wkońcu wbił do końca ja zaczęłam jęczeć z rozkoszy a mąz z podniecenia się spóścił ciepła spermą w duzej ilości ja za nim miałam orrgazm tez z podniecenia i od tej ciaplej spermy.Facet dość szybko skończył.Lecz poszliśmy sie umyć i gdy stanał meżowi potem facetowi powtórka.Facet przyjął pozycję meża i weszłam na jego członka a mąż wchodził analnie.Był to maraton bo miałam dwa orgazmy a myślałam ze nie skończą nie mogli miec wytrysku a pały twarde do końca pomimo że miali wytrysk razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo laska
mieszka bez...i wychodzi na seks z jednym, konkretnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady x
Jestem wlascicielka butiku w srednim wieku (36 lat), i nie mam czasu na staly zwiazek. Wiec uprawiam seks bez zobowiazan, i jestem zadowolona. Dlaczego cale zycie tylko jednego penisa, jak moge miec wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wam zazdroszczę takiego dymanka. Chciałbym spróbować orgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puknij sie w główkę, orgie? a potem co dalej, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Najgorsi są ci co mówią, że nie chcą zdradzać, że mają sumienie, a w rzeczywistości ciągle o tym myślą, pomimo, że byli u spowiedzi, to jest dopiero obłuda na wszystkich frontach! Człowieku jedna partnerka, ale gorąca, da ci więcej niż te orgie, które zostawiają kaca moralnego i człowiek czasem brzydzi się sam siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam tam jestem zadowolona. Zeby miec seks, nie trzeba sie od razu wiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie najgorsi są ci, którzy moralizują i pouczają innych. Najcześciej to katolicy, którzy co chwila biegają do spowiedzi, a przecież obiecują poprawę. Katolicyzm to wiara, która ułatwia ludziom grzech, bo przecież wystarczy się tylko wyspowiadać (stąd hipokryzja). A prawdziwy chrześcijanin (nie katolik) szanuje bliźniego swego i jest dla niego dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady x
Wpisalam wyzej zly pseudonim. Ja tam tam jestem zadowolona. Zeby miec seks, nie trzeba sie od razu wiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×