Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Smakosz w markecie w Bydgoszczy

Polecane posty

Gość gość

Byłem dziś w markecie po worek karmy dla psów i akurat przy stoisku z zarciem dla pupili wykładał towar jakiś spocony grubas. Myślę sobie, mógłby się przesunąć trochę, to wezmę worek i lecę do kasy, bo spieszylo mi się do roboty. Grubas za cholerę nie chciał się przesunąć, jakby specjalnie torowal dojście do regalu. Nagle jakiś inny pracownik woła do niego Smakosz posun d**e! (kultura 100%)! On spojrzał się tępym wzrokiem na kolegę, a później zerknal na mnie. To było coś w rodzaju porażenia. Jego wzrok mnie omal nie zabił. Z łaski swojej przesunął się, a z kieszeni opiętej na grubym zadzie wypadl telefon. Wypadł prosto między moje stopy gdy wyciagalem worek karmy. Jedyne co rzuciło mi się w oczy to forum KAFETERIA i otwarty temat jakiegoś Smakosza. Byłem zdziwiony, bo czasem jak siedzę w pracy i nie ma nic do roboty to wchodzę sobie na forum. Widziałem niejednokrotnie tematy tego Smakosza z przepisami na jedzenie. Możecie mi wierzyć lub nie ale twarz to on ma nieprzyjemna i taką odpychajacą jakby był na cały świat obrażony. Co najmniej 120 kg i z 5 kg tłuszczu na włosach i twarzy. Smakosz widzialem cię i jeśli byś był dla mnie w tym sklepie przyjemny to bym cię tu nie wydał. Pozdrawiam i wracam do pracy, hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bydgoszcz to zadoopie dziura i wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Bydgoszcz to zad***e i dziura i wiocha ale skąd wiesz że to był ten sam smakosz co z kafeteria forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej był moon i hot-dogi w Orlenie, teraz jest smakosz w markecie. :D Coraz lepiej piszesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki moon na orlenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smakosz wynurz się spod tej kupy łoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ten grubas bezrobotny robił w markecie? szalał za hajs ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykładał towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma fobie spoleczna i raczej by się nie nadawał do pracy w markecie gdzie roi się od ludzi, a ponadto chwalił tak wiele razy ze siedzi na rencie. Produkuje się w internecie, a w życiu z domu nawet nie wyjdzie i nie zagada do zadnej kobiety. :P Tak jak większość kafeterian :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smakosz sie do niczego nie nadaje .Jak toś z żółtymi papierami moze pracowac w markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ja pracowalem i jednego gostka zatrudnili z żółtymi papierami, szybko go zwolnili bo mu zaczęło odp*****lać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nigdy nie pracował O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona jest znany z browaru namysłów namysłów jest 60 km od wrocławia i 45 km od opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×